Yalı Çapkını’nda Fuat’ın cenazesinde sürpriz

Yalı Çapkını’nda Fuat’ın cenazesinde sürpriz
Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü 2 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Star TV’nin izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde meydana gelen Fuat’ın trafik kazasın sonrası ölümü izleyicide büyük bir şok etkisi oluşturdu. Dizinin sessiz sakin ama içten içe de efendiliği ve eşine düşkünlüğü ile izleyicinin takdirini kazanmış olan Doğukan Polat’ın canlandırdığı Fuat Korhan’ın ölümü Korhan ailesinde de büyük bir üzüntüye neden olur.

Yalı Çapkını’nda Fuat’ın cenazesinde sürpriz

Trafik kazasında hayatını kaybeden Fuat için Zincirlikuyu Mezarlığı’nda çekim yapıldı. Kendi cenaze törenine lokma gönderen genç oyuncu Doğukan Polat’ın bu sürprizi set ekibi ve oyuncularda karmakarışık hislerin oluşmasına sebep oldu.

Doğukan kendi cenazesine lokma gönderen ilk insan oldu

Çekimler esnasında uzun saatler çalışan ve yorulan set arkadaşlarına bir hayır lokmacısıyla anlaşarak jest yapan Doğukan Polat için duygulanan set ekibi : “Doğukan kendi cenazesine lokma gönderen ilk insan oldu.” diyerek  ünlü oyuncunun yaptığı büyük sürpriz karşısında afiyetle lokmaları yiyerek teşekkür ettiler.

2 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak

Birbirinden ilginç, iç içe geçmiş hikayeleri büyük ustalıkla kaleme alan senarist Mehmet Barış Günger izleyiciyi ekranara kiltlemeyi başarıyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü 2 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, Gözde Kandu gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturuyor.

Doğukan Polat kimdir?

5 Haziran 1990’da İstanbul Üsküdar ‘da doğdu. Beyken Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim aldı. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde de lisans eğitimi aldı. AAkadaemi 35,5 Sanat Evi’nde de oyunculuk eğitimi aldı. 2009 yılında Kapalı Çarşı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimni yaşadı. Daha sonra Kadim Dostum, Kurtlar Vadisi Pusu, Yağmurdan Kaçarken, Canımın İçi, Şahin ve Çetesi, Mucize, Nefes Vatan Sağolsun, Hükümet Kadın 2, Çanakkale 1915, Türk Pasaportu, Kaybedenler Kulübü; Ezra, Güven, 7. Koğuştaki Mucize, 49, Söz, Sefirin Kızı gibi bir çok başarılı yapımda rol aldı. En son Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa’nın torunu, Ferit’in abisi Fuat Korhan rolünde oynadı.

27-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar