Yaz sezonunda en çok beğenilen diziler hangileri oldu?

Yaz sezonunda en çok beğenilen diziler hangileri oldu?
Büyük paralar harcanarak çekilen yaz sezonu dizilerinin hangileri kanalların yüzünü güldürdü? Oldukça büyük masraflar yapılarak izleyici karşısına çıkan dizilerden sınıfta kalanlar oldu mu? Bakalım yaz sezonunda en beğenilen dizler hangileri oldu?

Yaz sezonunun sonuna yaklaşıldıkça yeni sezonu garantileyen dizilerde artık netleşmeye başladı. Büyük masraflar ve hayallerle ekranlarda yerini alan bazı diziler maalesef ki yeterli ilgiyi göremedi. Neredeyse tamamı 120 dakika süren kalabalık kadrolu dizilerin maliyeti hiç sanıldığı kadar az değil.Bakalım sınıfı geçmeyi başaran dizler hangileri? Mesut Yar’ın Posta Gazetesi’ndeki köşesinde bugün yazdığı yazısına göre: önceki gece reyting rekorları kıran Şevkat Yerimdar Fox Tv’yi, Meryem dizisi Kanal D’yi, Dolunay Star Tv’yi, Kalp Atışı da Show TV’yi yaz sezonunda kurtaran diziler oldu.

Peki sevilen bu dizler nerede çekiliyor?

Şevkat Yerimdar’ın ilk bölümü Adana'da çekildi. Diğer bölümleri de İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Şevkat Yerimdar'in başlıca çekim mekanları Kanlıca ve Üsküdar olarak biliniyor. Çekimlerin odak noktası Kuleli Emek Mahallesi ve çevresi.

Kalp Atışı dizisinin çekimleri Muğla ve Marmaris’te, sürüyor. Dizimizin hastane çekimleri ise İstinye’deki Liv Hastanesinde gerçekleştiriliyor. Hastane Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Caddesi, Esenyurt’ta bulunuyor.

Dolunay dizisi İstanbul’un birbirinden güzel semtlerinde İstinye ve Sarıyer‘de çekiliyor.  Dizi çekimleri İstinye sahilinde bir köşkte gerçekleştiriliyor.

Meryem dizisi ise Kadıköy etrafında yani İstanbul’da çekiliyor.

20-08-2017
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar