Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı?

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı?
Tarih: 2019-09-21
Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı? Seda Sayan'ın sunumu ile ekranlara gelen Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz'de neler yaşandı?

Tv 8 kanalının sevilen yarışma programı Yemekteyiz, heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden güzel bölümleri ile ekranlara gelmeye devam eden Yemekteyiz, her hafta olduğu gibi Cuma günü yayınlanan final bölümü ile ekranlardaydı. Heyecanın üst seviyede olduğu Yemekteyiz'in sunucu Seda Sayan ise, programa renk katan isimlerden birisi oldu. En çok merak edilenler arasında yer alan Yemekteyiz final bölümünde ise, bu hafta Kırklareli'ndeydi. 16 - 20 haftasında ekranlarda olan Seda Sayan'ın programı Yemekteyiz, final bölümünde kıyasıya yarış devam etti. Peki Yemekteyiz final bölümünde kim kazandı? Yemekteyiz kim birinci oldu? Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı? İşte Yemekteyiz yarışması 20 Eylül Cuma final bölümü sonuçları...

Yemekteyiz yarışması bu haftanın (16 - 20 Eylül ) yarışmacıları kimler?

Pazartesi gününün yarışmacısı Hatice Karakuş, aslen Kırklarelili. Üç çocuk annesi olan yarışmacı, temizlik yaparak ailesine katkıda bulunmakta. Et pişirmekte üzerine tanımayan Hatice Karakuş, kendisine güvenen yarışmacılar arasında yer alıyor.

Salı gününün yarışmacısı Süheyla Ülker, iki çocuk annesi ve oldukça kendisine güvenen bir isim. Yemek yarışmalarına katılmayı hobi edinmiş becerikli bir bayan.

Çarşamba gününün yarışmacısı Emine Sezer, 44 yaşında Kırklarelili yarışmacımız. Süslü Emine olarak hitap edilen yarışmacı, yemeklerinin yanı sıra dekor konusunda da oldukça iddialı bir isim.

Perşembe günü yarışmacısı Batuhan Dere, 29 yaşında ve evli bir yarışmacımız. Menülerine güvenen isimler arasında yer almakta.

Final günü yarışmacımız Güllüşah Çetinkaya, aşçılık yapmaktadır.

Tv 8 Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı?

Haftanın birincinin belli olduğu Cuma gününde Yemekteyiz yarışmasında, bir final günü daha geride kaldı. 20 Eylül Yemekteyiz yarışması birincisi belli oldu. Haftanın dördüncü günü yarışan Batuhan Büyükdere Yemekteyiz yarışmasının birincisi oldu.

Sırasıyla yarışmacıları sıralayacak olursak;

Hatice Karakuş 12 puan alarak toplamda 20 puan ile ikici sırada yer alırken,

Süheyla Ülker ise toplamda 13 puan ile haftanın beşinci ismi oldu.

Emine Sezer toplamda 19 puan ile üçüncü isim olurken,

Güllüşah Hanım 18 puan ile haftanın dördüncü ismi oldu.

Batuhan Büyükdere ise toplamda 27 puan ile haftanın birincisi olmaya hak kazandı.

Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar