Yemekteyiz’de Haftanın Kazananı Kim Oldu? (22 Kasım Cuma)

Yemekteyiz’de Haftanın Kazananı Kim Oldu? (22 Kasım Cuma)
Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve Seda Sayan'ın sunduğu yemekteyiz Programında bir hafta daha geride kaldı. Peki yarışmada kim birinci oldu, son gün neler yaşandı? İşte detaylar!

Tv 8 ekranlarının sevilen programlarından hafta içi her gün yayınlanan ve seyircilerin heyecan ve merakla seyrettiği yemek yarışma programı Yemekteyiz bu hafta da büyük bir heyecana sahne oldu. Beş yarışmacının en büyük ikramiyeyi alıp haftanın birincisi olmak için yarıştığı ve Seda Sayan’ın sunduğu programda haftanın son gününde büyük final heyecanı yaşandı. En iyi yemek, en iyi sunum, en iyi misafirperverlik ve en iyi sofra düzeni gibi kriterlerin baz alındığı yarışma programında 22 Kasım Cuma günü haftanın birincisi belli oldu. Seyircinin de büyük merakla beklediği haftanın kazananı sonun da belli oldu. Peki Yemekteyiz Programının 18 - 22 Kasım haftasının kazananı kim oldu? Kazanan yarışmacılardan ve program sunucusu Seda Sayan’dan kaç puan aldı? İşte detaylar!

Yemekteyiz’in Kazananı Kim Oldu?

Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı, Tv 8’in hafta içi her gün yayınlanan başarılı programlarından Yemekteyiz bu haftada büyük bir rekabete ve heyecana sahne oldu. Yarışmacıların en iyi yemeği yapıp büyük ödülü kazanmak için çalıştığı program büyük rekabete sahne olurken aynı zamanda yarışmacılar arasında büyük bir strateji savaşı da yaşanıyor. 18 – 22 Kasım haftasının kazananının belli olduğu Cuma günü yapılan son gün yarışması ve puanlaması sonucunda programın kazananı diğer yarışmacılardan 11, Seda Sayan’dan 10 puan alarak toplam 21 puanla Kazım Karataş olurken programda ikinciliği yarışmacılardan 9 puan ve Seda Sayandan 8 puan alarak 17 puanla Aysu Zehra Kılıç oldu. Böylece Yemekteyiz Programının 18 – 22 Kasım haftasında büyük ödülü kazanan yarışmacı Kazım Karataş oldu.

Yemekteyiz 18 – 22 Kasım Haftası Puan Durumu

Tv 8’de yayınlanan ve Seda Sayan’ın sunuculuğu yaptığı Yemekteyiz programında bir hafta daha geride kaldı. Programın 22 Kasım Cuma günü yayınlanan bölümünden sonra birinci ve diğer yarışmacıların da aldığı puanlar belli oldu. Peki hangi yarışmacı kaç puan aldı ve kaçıncı oldu?

Haftanın Birincisi              : Kazım Karataş               21 Puan

Haftanın İkincisi               : Aysu Zehra Kılıç             17 Puan

Haftanın Üçüncüsü         : Esma Uzun Uçak           16 Puan

Haftanın dördüncüsü    : Cengiz Budak                  14 Puan

Haftanın Dördüncüsü    : Fadime Aydın                 14 Puan

22-11-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar