Yiğit Dikmen ‘Üç Kız Kardeş’ Dizisinde! Yiğit Dikmen’in Dizideki Rolü Ne?

Yiğit Dikmen ‘Üç Kız Kardeş’ Dizisinde! Yiğit Dikmen’in Dizideki Rolü Ne?
İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlama Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’e bomba bir isim dahil oldu. Yiğit Dikmen Üç Kız Kardeş’te! Peki, dizideki rolü ne?

Sadık Bey ve Nesrin Hanım’ın ‘Türkan’, ‘Dönüş’ ve ‘Derya’ adındaki üç kız kardeş’in aile, aşk ve yaşamlarını konu alan Üç Kız Kardeş dizisi geçtiğimiz sezona damga vuran yapımlardan biri oldu. İlk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanan İclal Aydın’ın ‘Üç Kız Kardeş’ adlı romanından uyarlanan aynı adlı dizisi yeni sezonda da her hafta Salı akşamları izleyici ile buluşmaya devam edecek. Süreç Film’im yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Nilüfer Özçelik, Betül Yağsağan ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı dizi ilk sezon 16 bölüm ekrana gelmiş ve 14 Haziran tarihinde ilk sezon finalini yapmıştı. Yaz arası veren Üç Kız Kardeş dizisi yeni sezon çekimlerine de yakında başlıyor. İclal Aydın’ın proje tasarımcısı olduğu dizinin aynı zamanda Nesrin Hanım karakterindeki başrol oyuncusu olarak dizide rol alıyor. Dizinin başrollerinde ayrıca Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven yer alıyor. Romantik ve dram türündeki dizinin Balıkesir Ayvalık’ta yapılacak 2. Sezon çekimleri de ayın sonunda başlıyor. 2. Sezonu ile ekranlara gelecek Üç Kız Kardeş dizisine bomba bir transfer gerçekleşti. Dizinin oyuncu kadrosuna kim dahil oldu? Rolü ne? İşte detaylar…

Üç Kız Kardeş Dizisine ‘Seversin’in ‘Selçuk’u Yiğit Dikmen Transfer Oldu

Geçen sezonun en çok izlenen projeleri arasında yer alan Üç Kız Kardeş dizisine bomba bir transfer gerçekleşti. Üç Kız Kardeş dizi ekibi 2. Sezon çekimleri için Ayvalık’ta 27 Ağustos’ta sete çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda Eren Ören’in de kadroya dahil olması ile dizide yeni isimler yerini aldı. Eren Ören dizide ‘Mustafa Korman’ rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Yeni sezonda da yine heyecan dolu ve samimi hikâyesiyle seyirciyi ekran başına toplayacak.

17. Bölümü ile 2. Sezonu başlayacak ‘Üç Kız Kardeş’ dizisine Kanal D’de yayınlanan İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrollerini paylaştığı ‘Seversin’ adlı yazlık romantik komedi dizisinin Selçuk’u Yiğit Dikmen Dahil oldu.

Yiğit Dikmen’in Üç Kız Kardeş Dizisindeki Rolü Ne?

Üç Kız Kardeş dizisinde ‘Özgür’ karakterini son olarak ‘Seversin’ dizisinde seyirciyle buluşan Yiğit Dikmen canlandıracak.

Süreç Film’in imzasını taşıdığı, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş’te öğretim görevlisi olan Özgür, Derya’yla (Melisa Berberoğlu) yakınlaşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; İclal Aydın (Nesrin Kalender), Reha Özcan (Sadık Kalender), Özgü Kaya (Türkan Kalender Korman), Almila Ada (Dönüş Kalender), Melisa Berberoğlu (Derya Kalender), Berker Güven (Somer Korman), Eren Ören (Mustafa Korman), Veda Yurtsever (Rüçhan Korman), Tayfun Eraslan (Özer Korman), Yiğit Dikmen (Özgür), Benian Dönmez (Nezahat Kalender), Nazlı Senem Ünal (Mine), Anıl Tetik (Hakan Demir) ve Ayça İnci (Sevilay) karakterleri ile rol alıyor.


26-08-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar