Yiğit Kirazcı Kendini Rolüne Fena Kaptırdı

Yiğit Kirazcı Kendini Rolüne Fena Kaptırdı
Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde ki performansı ile dikkat çeken isim Yiğit Kirazcı kendisini Yıldırım karakterindeki rolüne kaptırdı.

Fox TV ekranında yeni sezonda başlayan Evlilik hakkında her şey dizisinin oyuncu performansları dikkat çekmeye başladı. Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece’nin başrolde rol aldığı Evlilik Hakkında Her Şey Salı akşamları yayınlanarak iyi reytingler alarak yoluna devam eden diziler arasında yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen son bölümde bir miktar izleyici kaybı yaşayan Evlilik Hakkında Her şey dizisinin izleyenler tarafından yeniden toparlanması bekleniyor. Atv ekranlarının 2015 yılından itibaren ekranlarda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezona başlamasıyla birlikte Fox TV dizisi rekabette biraz daha zorlanabilir gibi görünüyor.

Salı akşamları rekabetinde Masumlar Apartmanı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yer almakta. Evlilik Hakkında Her Şey bu iki dizinin karşısında ne kadar direneceği merak ediliyor. Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece’nin rol aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, özellikle kadın izleyicilerin daha çok dikkatini çekti. Dizide evliliklerin iç yüzü ve boşanmalarda yaşanan süreçleri anlatan dizinin hikâyesi ilerledikçe seyircisinin heyecanı da arttırmaya devam ediyor.

Dizide kadın başrol oyuncuların yanı sıra erkek oyuncuların performansları da dikkat çekenler arasında. Ünlü oyuncu Sarp Akaya ve Yiğit Kirazcı başrolün hakkını veren performanslar ortaya koyuyor devam ediyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım Şahin karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı performansı ile herkesi şaşırttı. Yıldırım karakterine çok iyi oturan oyuncu için sosyal medyada övgü mesajları atılıyor. Yeni imajıyla başarılı bir boşanma avukatı olarak rol alan Yiğit Kirazcı hayat verdiği Yıldırım karakterinde zeki, karizmatik ve de rekabeti seven hırslı biri olarak rol alıyor.

Ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı’nın canlandırdığı Yıldırım karakterinde göstermiş olduğu performans ile hayranlarının takdirini almayı başardı. Hayranlarından da büyük ilgi gören Yiğit Kirazcı için sosyal medyada bir çok yorum atılıyor. Ünlü oyuncunun role kendisini kaptırması ve çok inandırıcı olduğuna yönelik hayranlarının birçok yorumu mevcut.

Güçlü oyuncu kadrosu ile ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 26 Ekim Salı günü izleyenleri ile buluşacak. İzleyenler 6. yeni bölümünde Yıldırım ile Sergen kavgasını tanıklık edecekler. Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Yiğit Kirazcı bir kez daha hayranlarını mest edecek.

 

23-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar