Yıldız Futbolcu Survivor Kadrosunda!

Yıldız Futbolcu Survivor Kadrosunda!
Yıldız futbolcu Sercan Yıldırım Survivor 2020 kadrosuna katıldı.Bir zamanlar Galatasaray'da da forma giyen ünlü futbolcu Survivor ünlüler takımında yer alacak! İşte detaylar!

Ekranların en rekabetçi, en hırslı, en dayanıklılık, taktik disiplin ve strateji gerektiren yarışma programı Survivor 2020 Tv 8 ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. 16 Şubat’ta ilk bölümüyle ekrana gelecek olan bu senenin Survivor’un yarışmacı adayları da bir bir açıklanmaya başlandı. Ünlüler ve gönüllüler arasında geçecek bu seneki yarışmanın ünlüler kadrosunda daha önce üç isim belli olmuştu. Dördüncü isim ise yine herkesi şaşırtan bir isim oldu. Programın yapımcısı, sunucusu ve Tv 8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından duyurduğu Ünlüler takımının dördüncü ismi bir zamanlar Galatasaray Futbol takımında da forma giymiş olan futbolcu Sercan Yıldırım oldu. İşte detaylar!

Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Sercan Yıldırım Survivor’da!

Seyircinin heyecanla başlayacağı günü beklediği Survivor’un yayın tarihinin yaklaşmasıyla birlikte adaylarda bir bir açıklanmaya başlandı. Daha önce Ersin Korkut, Uğur Pektaş ve şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan’ın ismi Survivor 2020 Ünlüler takımının yarışmacıları arasında açıklanmıştı. Son olarak bugün Acun Ilıcalı tarafından bir isim daha açıklandı ve böylece ünlülerin açıklanan isim sayısı 4 oldu. Açıklanan son isim futbol dünyasından seçildi. Bir zamanlar Bursaspor ve Galatasaray futbol takımlarında da top koşturan başarılı futbolcu Sercan Yıldırım Survivor 2020’nin ünlüler kadrosuna katılan 4. İsim oldu. Böylece Survivor 2020 için adaylar bir bir belirlenmeye ve zaman daraldıkça da seyirci daha çok heyecanlanmaya başladı.

Survivor 2020 Sercan Yıldırım Kimdir?

Survivor’un 2020 ünlüler kadrosunda yer alan Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Futbol hayatına Bursaspor kulübünün alt yapı tesislerinde başlayan Sercan Yıldırım 2007 – 2008 sezonunda Bursaspor A takımında forma giymeye başlamıştır. Başarılı oyuncu Bursa Sporda geçirdiği başarılı sezonların ardından 2011 – 2012 sezonunda Galatasaray’a transfer oldu. Daha sonra Sivas Spor’a kiralanan başarılı oyuncu daha sonra başka takımların formasını da sırtına geçirdi ve son olarak Fatih Karagümrük takımına kiralandı. Başarılı futbolcu futbol hayatı boyunca pek çok takımda pek çok başarılara imza atarken çalışkanlığı, disiplini ve dayanıklılığı ile dikkatleri çekti. Şimdilerde Survivor 2020’de yarışacak olan Sercan Yıldırım Survivor 2020’nin en iddialı yarışmacıları arasında yer alacak gibi görünüyor.

01-02-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar