Yürek Çıkmazı'nın yıldızı Alp Navruz’dan iki dev imza

Yürek Çıkmazı'Alp Navruz’dan iki dev imza
Yves Rocher ile birbirlerinden ve markanın geri dönüşlerinden memnun olduklarından el şıkışılarak imzalar yenilendi. Alp Navruz aynı zamanda dizi filmlerde de oynamayı sürdürüyor.

TRT’ nin sevilen dizisi Yürek Çıkmazı’nın başrolünde oynayan Alp Navruz, oyunculuğundaki başarısıyla isminden söz ettiriyor . Başarılı genç oyuncu kariyerindeki bu trendi değerlendirerek artarda iki anlaşma birden yaptı.Hem dizi filmlerindeki hem de reklam filmlerindeki başarılarıyla takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen Navruz bu sene de işten işe koşmaya devam edecek.

Alp Navruz’dan iki dev imza

Önceki yıl reklam yüzü olduğu Defacto firması ile anlaşma uzatıldı ve imzalar yeniden atıldı. Önceki yıllarda beraber reklam filmleri çektiği Alina Boz bu sefer olmayacak. Tek başına devam mı edecek yoksa yeni bir partner mi bulunacak sorusu merakla bekleniyor. Yine aynı şekilde daha önce anlaşması bulunan dünyaca ünlü kozmetik markası Yves Rocher ile birbirlerinden ve markanın geri dönüşlerinden memnun olduklarından yeniden el şıkışılarak imzalar yenilendi. Böylece iki imza atarak reklam filmlerinde hızlı bir sezon yaşayacak olan Alp Navruz aynı zamanda dizi filmlerde de oynamayı sürdürüyor.

Alp Navruz kimdir?

15 Ocak 1990 İstanbul doğumlu olup kova burcudur.  185 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü ‘ nden mezundur. Modellik yaparken oyunculuk eğitimi de alan genç oyuncu önce Ceberrut filminde ardından da Arkadaşlar İyidir dizi filminde rol aldı. Daha sonra rol aldığı Fazilet Hanım ve kızları dizisi ile tanınmaya başladı. Alina Boz ile Elimi Bırakma dizisinde başrolü paylaştı ve Cenk Çelen rplüne hayat verdi. Daha sonra Star TV’nin Ada Masalı dizisinde başrol oynayan oyuncu halen TRT’de yayınlanan Yürek Çıkmazı’nda Hail Tekin karakterine hayat vererek başrol oynamaktadır.

Filmografi

2016      Aşk Laftan Anlamaz        Cenk     Yardımcı Oyuncu             Show TV

2016      Arkadaşlar İyidir               Berke    Yardımcı Oyuncu             Show TV

2017-2018           Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Egemen   Başrol Oyuncu  Star TV

2018-2019           Elimi Bırakma     Cenk Çelen        Başrol Oyuncu  TRT 1

2020-2021           Zümrüdüanka   Serhat Demirkan             Başrol Oyuncu  FOX

2021      Menajerimi Ara               Kendisi Konuk Oyuncu  Star TV

2021      Ada Masalı         Poyraz Ali Özgür Başrol Oyuncu Star TV

2022      Yürek Çıkmazı     Halil Tekin    Başrol Oyuncu        TRT1

06-03-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar