Zalim İstanbul 24. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 24. Bölüm İzle!
Zalim İstanbul 24. Bölüm İzle; 23 Aralık Pazartesi Akşamı 24. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul Dizisi’nin 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 24. Bölüm İzle; Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay’ın rol aldığı Zalim İstanbul’un 24. Bölümü 23 Aralık Pazartesi saat 20.00’da Kanal D’de ekranlara geliyor. Başladığı geçtiğimiz sezondan itibaren Kanal D’nin en çok seyredilen yapımları arasında yer alan Zalim İstanbul, Antakya’dan yeni bir hayata başlamak için İstanbul’a gelen bir anne ve çocuklarının İstanbul’da memleketlileri olan Agah Bey’le karşılaşmalarını ve sonrasında yaşanan olayları konu alıyor.

Son bölümlerinde özellikle entrikaların fazlasıyla yaşanmaya başladığı Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Kanal D’nin geçtiğimiz sezon başlayan ve başrollerinde Fikret Kuşkan ve Deniz Uğur’un yer aldığı Zalim İstanbul bu akşam 24. Bölümüyle ekrana geldi. Dizide geçtiğimiz bölümlerde yaşanan entrikalar damga vurdu. Ceren, kaydı izleyen Nedim’e kendini anlatmayı denese de Nedim, Ceren’i terk etmekte kararlıdır. Bu arada Cemre’nin ise dayanacak gücü kalmamıştır. Cenk’in karşı koymalarına rağmen Cemre, Nedim ile karşı karşıyadır ve artık Nedim gerçekleri biliyordur. Zalim İstanbul heyecanlı bir bölümle daha izleyiciyle buluşuyor.

Zalim İstanbul 24. Bölüm Özeti!

Nedim öğrendiklerinin etkisiyle alt üst olmuştur. Cemre’nin ise artık dayanacak gücü kalmamıştır. Cenk’in karşı koymalarına rağmen Cemre, Nedim ile karşı karşıyadır ve artık Nedim gerçekleri biliyordur. Ceren, Nedim’in kaydı izlediğini anlamıştır. Nedim’e kendini anlatmayı denese de Nedim, Ceren’i arkada bırakmaya kararlıdır. Ceren ise, boşanmamak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Bu arada Agah, oğlu ve yeğeninin karşı karşıya kaldığında olabilecekleri kendi gözleriyle görmüştür. Artık Agâh için duruma el koymanın zamanı gelmiştir. Cenk ve Nedim’in arasındaki buzları eritmek için düzenlediği gece, iki gencin ağır hesaplaşmasına dönüşecektir. Öbür taraftan Şeniz ise, Nedim’in, Agah ile yaptığı anlaşmayı tersine çevirebilmek için planını devreye sokar. Peki, Şeniz’in planı nedir?

Zalim İstanbul 24. Bölümünü tek parça izlemek ve diziyle ilgili gelişmeleri takip etmek için haberlerimizi takip edin.

23-12-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar