Yılbaşı akşamı Tv’de neler var? İşte Yılbaşı 2020 gecesi!

Yılbaşı akşamı Tv’de neler var? İşte Yılbaşı 2020 gecesi!
Yılbaşı gecesi hemen hemen tüm kanallarda Yılbaşı Özel programları yer alacak, peki yılbaşı gecesi TV'de neler var? İşte yılbaşı yayın akışı listesi..

2019 yılının son günü kanallarda neler yayınlanacak? 31 Aralık Salı gününü evinde geçirecek olanlar şimdiden 'Yılbaşında TV'de ne var?' diye araştırmaya başladı. Kanal D, Show Tv, Star Tv, Fox Tv ve TV8 ekranlarında yılbaşında neler olacak? İşte 2020 yılbaşı programları...

Yılbaşı akşamı (2020) Tv’de neler var? 

2019 Yılbaşı gecesi televizyon programları; Yılın son günü 31 Aralık Salı günü yılbaşı gecesini evinde geçirecekler için en büyük eğlencelerinden biri de televizyon ekranlarında yayınlanan programlar oluyor. Hemen hemen her kanal yılbaşına özel programlar yayınlıyor. Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalları izleyicileri için yılbaşına özel yayınlanacağı programlarını çok önceden duyurdular. OX’da Kadın,  Star’da Çocuk, ATV’de Eşkıya, TRT1’de Elimi Bırakma ve Kanal D’de Hekimoğlu dizileri yılbaşı özel programından dolayı ekranlara gelmeyecek. Dizilerin yeni bölümleri 7 Ocak 2020’de izleyicisi ile buluşacak. Peki yılbaşı gecesi Star, ATV, Show Tv, Kanal D, Fox Tv ve TV8'in 31 Aralık 2019 tarihli yılbaşı yayın akışı listesinde neler var gelin birlikte göz atalım..

Star Tv 2020 yılbaşı (yayın akışı) programı

Star Tv'de 31 Aralık 2019 gecesi Simge Fıstıkoğlu sunumu ile ekranlara gelecek olan eğlenceli bir program yayınlanacak. NTV ile ortak yaynlanacak programda ‘Fikret Şeneş Kimler Geldi Kimler Geçti’albümünde Fikret Şenses şarkıları seslendirilecek. Sezen Aksu, Buray, Rafet El Roman, Şevval Sam, Fatma Turgut, Manga, Haktan, Nalan, Tuğba Özerk, Evrencan Gündüz, Serel Yereli,  ve Cem Yenel gibi ünlü isimler sahnede yer alacak.

Kanal D 2020 yılbaşı programı

Kanal D'nin 31 Aralık 2019 tarihli yılbaşı yayın akış henüz belli olmadı.

Fox TV'de yılbaşında ne var?

Fox TV'nin 31 Aralık 2019 tarihli yılbaşı yayın akış henüz belli olmadı.

ATV yılbaşı programları

ATV'nin 31 Aralık 2019 tarihli yılbaşı yayın akış henüz belli olmadı.

TV8 2020 yılbaşı (yayın akışı) programı

TV8 ekranlarında her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşında da O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının çekimleri yapıldı.  O Ses Türkiye yılbaşı özel programı ile yılbaşı akşamında sizlerle olacak.

Diğer kanallara ait yılbaşı programları henüz belli olmamıştır. Star, ATV, Show Tv, Kanal D, Fox Tv ve TV8'in 31 Aralık 2019 tarihli yılbaşı yayın akışı listesi netleşince siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız.

22-12-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar