Zalim İstanbul 31. Bölüm İzle!

Zalim İstanbul 31. Bölüm İzle!
Zalim İstanbul 31. Bölüm İzle; 17 Şubat Pazartesi 31. Bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul Dizisinin 31. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Zalim İstanbul 31. Bölüm İzle; Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas gibi oyuncuların yer aldığı Zalim İstanbul Pazartesi akşamı saat 20.00’da yeni bölümüyle Kanal D’de ekrana geliyor. Geçtiğimiz sezon başlayan dizi özellikle bu sezon başarılı bir ivmeyle her bölüm daha fazla seyirciye ulaşmayı başarmış durumda. Özellikle son bölümlerde Cenk ve Nedim’in kardeş olduğunu öğrenen Cemre’nin bu durumu açıklamak için fırsat kollaması ancak Şeniz’in buna müsaade etmeyeceği açıktır. Şeniz yeni planlar peşindeyken Cemre’de iki kardeşin birbirine daha fazla zarar vermesinin önüne geçmek ister. Kanal D’nin pazartesi akşamlarını emanet ettiği Zalim İstanbul 31. Bölümü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Kanal D’nin iki sezondur ekranda olan başarılı dizisi Zalim İstanbul bu akşam 31. Yeni bölümüyle ekrana geldi. Son haftaların gerginliğinin eyleme döküldüğü ve Cemre’nin kaçırılarak bir yere kapatılmasının ardından Cenk ve Nedim kavgalarına rağmen birbiriyle işbirliği yapmak zorunda kalmışlardır. Seher ise kızı cemre’nin hayatından endişelidir ve ondan bir haber alabilmek için didinmektedir. Zalim İstanbul son bölüm tüm bu gerginlik ve gelişmelerle seyirci karşısına çıkıyor.

Zalim İstanbul 31. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Şeniz yaptığı planların herkes üzerindeki etkisinden memnundur. Ancak Cenk ve Nedim’in cemre’yi aramaya başlamaları ve Nedim’in telefonuna gelen mesaj Şeniz’in planlarının bozulmasına neden olur. Üstelik cemre’nin kaybolmasında bütün oklar Şeniz’i göstermeye başlamıştır. Cemre’yi bulan Cenk’te ne yazık ki cemre’yle aynı yerde sıkışmıştır ve hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. İkili son anlarını yaşadıklarını düşünürken Cenk kendini daha fazla tutamaz ve Cemre’ye gerçekleri itiraf eder. Bu sırada nedim’in beklenmedik hamlesi ikiliyi kurtarır. Agah ise Cemre’yi kaçıranları yakalatmıştır. Yakalananların ifadeleri Şeniz’i zora sokacak türdendir. Cemre ise Cenk ve Nedim’in kardeş olduğunu söylemek istemektedir. Ceren tüm yaşananlar karşısında üzerindeki baskıya dayanamaz ve bebeği hakkındaki gerçekleri ablasına söylemek ister.

Zalim İstanbul 31. Bölümü tek parça izlemek ve diziyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

17-02-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar