Zeytin Ağacı’nın kadrosuna Gülcemal’dan transfer

Zeytin Ağacı’nın kadrosuna Gülcemal’dan transfer
İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonu büyük ses getiren Zeytin Ağacı’nın kadrosuna Nülüfer Açıkalın dahil oldu.

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve internet yayın platformu Netflix’te seyirciyle buluşan Zeytin Ağacı adlı dizi platformda büyük bir izlenme oranı yakaladı ve tam 100 milyon saatin üstünde bir izlenme zamanına ulaştı. Yerli içerikler arasında en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başaran yapım Netflix tarafından ikinci sezon onayını da aldı. OGM Pictures ikinci sezon onayının alınmasıyla birlikte hemen çalışmalara başladı ve çok sevilen dizinin ikinci sezonu için yeni oyuncular ve yeni hikayeler çalışmaya başladı. Senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı ve Burcu Alptekin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin ikinci sezon cast çalışmaları da devam ediyor. Başrolünde Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan’ı bir araya getiren dizinin kadrosuna son olarak başarılı ve genç oyuncu Aytaç Şaşmaz Diyar karakteri olarak dahil olmuştu. Cast çalışmalarına devam eden OGM Pictures şimdi de ünlü isim Nilüfer Açıkalın’la anlaşmaya vardı.

Nilüfer Açıkalın Zeytin Ağacı’nda

İnternet yayın platformu Netflix’in en çok izlenen yerli yapımları arasında yer alan Zeytin Ağacı dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizinin ikinci sezon kadrosuna başarılı oyuncu Nilüfer Açıkalın da dahil oldu. Başarılı oyuncunun dizide Leman karakterine hayat verecek. Leman hikayede Seda Bakan’ın canlandırdığı Leyla’nın annesi olarak seyirciyle buluşacak ve Leman dizide şarkı söyleyecek. Kadrosunda Tuba Büyüküstün (Ada), Seda Balkan (Leyla), Boncuk Yılmaz (Sevgi), Burat Boz (Toprak), Fırat Tanış (Zaman), Rıza Kocaoğlu (Tevfik Fikret), Füsun Demirel, Serkan Altunorak, Umut Kurt ve Aytaç Şaşmaz yer alıyor.

Nilüfer Açıkalın kimdir?

Dizi ve filmlerin aranılan ve başarılı oyuncularından olan Nilüfer Açıkalın 1 Ocak 1967 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversitede oyunculuk eğitimi alan Nilüfer Açıkalın daha sonra film ve dizi setlerinde yer almıştır. Ünlü oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında, Zengin Mutfağı, Ada, İlk Aşk, Talaz, Yağmur Beklerken, Şaşkın Gelin, Gülşen Abi, Beşi Bir Yerde, Şaşı Felek Çıkmazı, Artık Sevmeyeceğim, Kiralık Kadın, Otel İstanbul, Meleğin Sırları, Mazi Yarası, Çıplak, Yeşilçam ve Gülcemal yer almaktadır.

24-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar