Business Channel Türk Canlı Yayını


Sebi Bebi Kalan Süre :
Genç Ve Fit

Business Channel Türk Yayın Akışı

00:00 Günbaşı Dansözleri
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
10:00 VEDAT DELEK I
10:30 SEYYİDE KOÇ l OĞUZ KAAN DAĞISTAN
11:00 BİLAL KAYA
11:30 EKREM ÇULFA l SELİM SÖZDEMİR
12:00 FİLİZ BÜLBÜL
12:30 ALGÜL ANIL
13:00 Performans
13:30 ÖMER AŞKINER
14:00 Performans
14:30 ELİF KARAKIŞLA l CEM ÇITLAK
15:00 MEHMET ÇETİN FUAR
15:30 İmana Giden Yol
16:00 Sebi Bebi
17:00 NURSEL KALENDER - MERVE KURİŞ
17:30 DİDEM UÇAK - SAADETTİN ESKİÇORAPÇI
18:00 KAPLAN BAHA TEMİZGÖNÜL l DİANA GÜLER
18:30 MEHTAP SÜREL - BERRİN AKSON - SERDAR DENK
19:00 Genç Ve Fit
19:30 PINAR ŞENOL l ENGİN KOÇ
20:00 YEŞİM BALCIOĞLU l EBRU ARKUT
20:30 SADULLAH KARUN - TEKLİ ÇEKİM
21:15 UMUT KAYA l YÜCEL TELLİCİ
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 AZİZE DAŞTAN - EGE ÖZGENTAŞ
10:30 EVREN EROL
11:00 ELİF KARAKIŞLAl CEM ÇITLAK
11:30 FUNDA AKOSMAN ERMAN ELİF KİRAZ
12:00 ÖZGE VARDARLI - MERYEM KÜREK EKEN
12:30 ÖZGE VARDARLI -DERYA DENİZ BELLİ
13:00 ÖZGE VARDARLI - ÖMER YILMAZ
13:30 MEHMET MURAT ÖNCEL
14:00 SELCEN GÜR-CANAN ATAKAN
14:30 Fenomenler
15:00 Exagerer
15:30 ŞENGÜL GÜRELİ -
16:00 Exagerer
16:30 Exagerer
17:00 Genç Ve Fit
17:30 HALİME MİRAY BAYSOY -ARZU ERENSOY
18:00 İLKNUR ALTAY - NESRİN ALDEMİR
18:30 BERRAK TARIM l EBRU TARIM DİLEKCAN - ZUHAL ÖZLER
19:00 GÜLSÜM EMRE - MÜGE KALAY
19:30 SELNUR TEKE l GÜLFERİ YILDIRIM
20:00 Exagerer
20:30 HAKAN MOKAN l SÜMER DİNİ
21:00 AHMET TANRIVERDİ l BANU ERÇETİN
21:30 NURŞEN TAŞKIN l ZUHAL ATASOY ÖMER DALMAN
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
10:00 DİLEK AÇIKGÖZ l EGE ÖZGENTAŞ
10:30 GÜLNİHAL SEDEF l FİGEN KUTAY - OĞUZ AKYILDIZ
11:00 LEYLA PARIIL - MELEK ÖZTÜRK
11:30 Genç Ve Fit
12:00 MÜGE ORUÇKAPTAN - HİLAL İNAN
12:30 ÖZGE VARDARLI - AYŞEGÜL ELLİALTIOĞLU-
13:00 ÖZGE VARDARLI - SEVİL AYGÜNEŞ
13:30 CEREN ÖZDOĞAN l EGE ÖZGENTAŞ
14:00 LÜTFİYE LUNA - SERDAR BORDANACI
14:30 ÖZGE VARDARLI - GÜLŞAH KAYA
15:00 ÖZGE VARDARLI - SEDA SOYALP
15:30 YETER PEKESEN l MERT GÜLER
16:00 ÖZGE VARDARLI - ÖMER CAN
16:30 AYTEN OLGUN
17:00 ÖZGE VARDARLI -FATİH OSMAN AKKAN
17:30 ÖZGE VARDARLI - AYŞENUR KELEŞ ÖZER
18:00 HİLAL MÜLK -PERİHAN KURT BAYRAKTAR
18:30 SERRA TAŞKÖPRÜ - KAAN KORA
19:00 ASLI AVŞAR
19:30 MUSTAFA KAYA l İSMET BİLGİ - ZARİNA TORAYEVA
20:00 SERTAN KIRÇO -ARAS GÜLER
20:30 EBRU KARPUZOĞLU - ADNAN DEDE
21:00 FERMAN KOCA l OSMAN OĞUZ KAHVECİ
21:30 MÜGE ORUÇKAPTAN - SADULLAH KARUN
22:00 EBRU YENER
22:00 Adrenalin
22:30 TUĞBA ÇAĞLAR
23:00 Fenomenler
23:30 Hokus Pokus
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 ÖZGE VARDARLI - HÜSAMETTİN EM
10:30 MUSTAFA YÜKSEL l MESUT ŞENGÜL
11:00 NİHAT HACIFAZLIOĞLU l SEVİNÇ YILMAZ
11:30 ARZU İRBAN l AHMET ZİYA BALTA
12:00 AYŞE ÖZLEM MESTÇİOĞLU GÖKMOĞOL
12:30 ÖZGE VARDARLI - BURCU ARACI
13:00 ÖZGE VARDARLI - ARAS GÜLER
13:30 ÖZGE VARDARLI - ARAS GÜLER-
14:00 TUĞÇE YILMAZ
14:30 SEFA SAMİ-SERTAN KIRÇO
15:00 SELİN MAMACI - NURŞEN TAŞKIN
15:30 ÖZGE VARDARLI - B SEVVAL AKKURT
16:00 DİLEK ACAROĞLU
16:30 SERTAN KIRÇO - MURAT AYAZ-
17:00 ÖZGE VARDARLI - MEHMET KUMCU-FATMA DURSUN
17:30 ÖZGE VARDARLI - UFUK GÜNEY ÖZER
18:00 AHMET KARABULUT -SERKAN KAYA
18:30 ÖZGE VARDARLI - MİNE SONSUZ-
19:00 ÖZGE VARDARLI - UĞUR TOPBAŞ
19:30 ÖZGE VARDARLI - DİLARA KAYA
20:00 MÜGE ORUÇKAPTAN -CEM BİRSEL
20:30 AMCA SÜLEYMAN ESER -EBRU ARKUT
21:00 MÜGE ORUÇKAPTAN -İLKER YAVUZ
21:30 EZGİ SABAZ -HAPİS CEZALARININ İNFAZININ ERTELENMES
22:00 ARZU BALCI -İDİL TALU
22:30 SEYHAN SOYLU - İLKNUR ALTAY
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Çizgi Film
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 YEŞİM AYLA I ERAY KAYGUSUZ
10:30 SERTAN KIRÇO - ALİ ÜNAL-ZEHRA DÜNDAR
11:00 ÖZGE VARDARLI - UFUK BİNGÜL
11:30 ÖZGE VARDARLI -GÜLŞEN ÇİFTÇİ
12:00 GÜLAY-BERKAY MUSAOĞLU-METİN
12:30 ÖZGE VARDARLI - AYFER ERPOLAT
13:00 NESLİHAN AKYILMAZ l EGE ÖZGENTAŞ
13:30 CEMALETTİN CAMCI - AHMET KARABULUT
14:00 ŞENAY ÇİTİM
14:30 TEVFİK GÜVENAL -TEKLİ 1.ÇEKİM
15:00 CEYLAN DAMLA KOCAMANLAR -ÖZLEM ÖZ
15:30 CANSEVER EKER - İPEK AMBER İZMİRLİ
16:00 ÖZGE VARDARLI - PÜREN METİN
16:30 RUKİYE AŞIKOĞLU l ERTEKİN KIRIK
17:00 ÖZGE VARDARLI -AYTÜL GENÇER
17:30 ÖZGE VARDARLI - NESLİHAN YILANCI
18:00 ÖZGE VARDARLI - AKIN YILDIZ
18:30 KURTULUŞ TÜRKMEN SIRRI BEKTAŞ
19:00 ÇAĞLA NECAT l SİBEL BENDERLİ
19:30 DİDEM ARGUN NAKKAŞ - HÜSEYİN HOŞAFÇI -
20:00 MELEK ÖZTÜRK -ALİ SERDAR SARAN
20:30 MURADİYE ERGİN
21:00 ÖZGE VARADRLI - SVİTLANA ÖZEN-
21:30 BERNA OCAKÇIOĞLU
22:00 EBRU ARKUT -BURCU ARKUT ACUN -
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Fenomenler
10:30 ORAL YILDIRIM - 1.ÇEKİM
11:00 AYŞEGÜL ALDEMİR l BAYDAR ÖZCAN
11:30 DERYA BİÇİMOĞLU - BİRGÜL MUTLUBAŞ
12:00 CEYDA ZİVER - SONAY DUT-ALGÜL ANIL
12:30 ÖZGE VARDARLI - SERAP ÜNAL
13:00 ÖZGE VARDARLI - ERDİNÇ AKDOĞAN
13:30 MUSTAFA İÇPINAR I DÜZ- UZUN PERÇEMSİZ PERUK
14:00 ÖZGE VARDARLI - YAVUZ YILDIRIM
14:30 BERRİN DAŞTAN -EBRU ARKUT
15:00 ÖZGE VARDARLI - REVAZ CHERTKOEV-GÜLCAN GÖZÜAÇIK
15:30 SERDAR DENK -İPEK İZMİRLİ
16:00 MÜGE ORUÇKAPTAN- EMEL TEKİN
16:30 ÖZGE VARDARLI - KAAN ERDEN
17:00 ÖZGE VARDARLI - MURAT CAMGÖZ
17:30 ASLI SERBEST l CEMİLE TÜRKMEN
18:00 AYBENİZ ORHAN l KAMER PIERSSENS
18:30 ÖZGE VARDARLI - HİCRAN ADIYAMAN SUYOLCU
19:00 fenomenler
19:30 fenomenler
20:00 ÖZGE VARDARLI - MÜGE KALAY
20:30 Hokus Pokus
21:00 Fenomenler
21:30 şipşak
22:00 AMCA SÜLEYMAN ESER - NURCAN GÖKÇE
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 ÖZGE VARDARLI - SERHAT PAŞALI
10:30 ÖZGE VARDARLI -SEVİM PAĞNIKLI
11:00 ÖZGE VARDARLI - AYLİN GÜNERTENGİL
11:30 Pandomim
12:00 GAYE EREN l PINAR ERDOĞAN
12:30 LEVENT YAŞAR ÇELİK -YUNUS KAÇAN (İŞ GÜVENLİĞİ KONULU
13:00 AHMET KARABULUT - MERİH KENET
13:30 BÜLENT MATARACI l ACLAN SEZER GENÇ
14:00 SİBEL KILIÇ TEKİN - LİDYA METE
14:30 HANİFE YALÇIN
15:00 Genç Ve Fit
15:30 ÖZGE VARDARLI - GÜLFER KUTLU
16:00 ÖZGE VARDARLI - ŞEREF BULUT
16:30 ALİ ÜMİT GEÇKİL l TEKLİ 6 ÇEKİM
17:00 Meditasyon
17:30 ÖZGE VARDARLI - AYNUR ARSLAN
18:00 ÖZGE VARDARLI - MEHMET ÖZGÜR YILDIRIM-
18:30 EKREM ÇULFA- MEHMET ALİ EROĞLU-SELİM SÖZDEMİR
19:00 BURCU MURAT AYBEY l HÜRRİYET TURNALI
19:30 sebi bebi
20:00 MÜGE ORUÇKAPTAN -YASEMİN MERYEM DEMİRÖZLÜ
20:30 MEHMET ŞAH ÇELİK l İSTEDİĞİNİZİ KOYUN
21:00 NESLİHAN ŞAHİN l ))EMRE ÜSTÜNUÇAR
21:30 NURSELEN ŞAH KURAN- YUSUF İSLAM İNCİGÖZ
22:00 NİLÜFER ŞENBECERİR- ORÇUN SUBAŞILAR
22:30 Exagerer
23:00 Circus
23:00 Hokus Pokus

Sektörel Programları ve ekonomiyi halktan takip eden geniş kadrosu ile yayın yapan bir kanaldır. Kanal Adı: Business Channel Türk
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: Business Channel Radyo Televizyon Yayıncılık Tic. A.Ş

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 425 95 95
Fax: 0 212 580 88 82
E-mail: [email protected]
Web: http://www.businesschannel.com.tr
Adres: Beşyol Mah. E-5 Yanyol Üzeri Birlik İş Merkezi No:25 Kat:3 Sefaköy-Küçükçekmece / İstanbul


Business Channel Türk canlı yayınını sitene ekle

Business Channel Türk İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Business Channel Türk hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
Mehmet Zeki Gönenç2019-10-01 21:10:49

İŞ

Sayın Ebru Karpuzoğlu'na Tekirdağ'dan selamlar.Özkan ağabeyimin değerli kızlarına saygılarımla.
Mehmet Zeki Gönenç2019-10-01 20:56:24

İŞ

SAYIN DR.EBRU KARPUZOĞLU HOCAM ÖZKAN KARPUZOĞLU'NUN KIZIDIR.KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLERİM.SAYGI VE SEVGİLERİMLE.
kudret yıldırım2019-05-30 13:36:22

temel yapa evi fatma servet kutay

HARİKA BİR PROGRAM OLMUŞ.TEŞEKKÜRLER NE MUTLU BİZLERE İŞİNİN EHLİ OLAN SAYGIDEGER .SEVGİ MERHAMET VE ŞEVKATLE HERGÜN KENDİSİNİ YENİLİYEREK İŞİNİN EHLİ HOCAMIZ FATMA HANIM..TEŞEKKÜRLER KANALIMIZA..DEVAMINI BEKLERİZ
Hido2018-09-17 17:07:33

Kalite...

Harika bir kanal, Business Channel Türk'ü izlemekten zevk alıyorum.
Ahmet2016-04-29 17:07:44

İŞ HAKINNDA HERŞEY

İzlenmesi gereken bir kanal!
FIRAT SAKAR2015-03-28 13:16:50

BUSİNESS CHANNEL TÜRK

MÜTHİŞ BİR KANAL

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 112 izleyici var.