GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Business Channel Türk Canlı Yayını


Genç Ve Fit Kalan Süre :
Fenomenler

Business Channel Türk Yayın Akışı

00:00 Günbaşı Dansözleri
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
10:00 VEDAT DELEK I
10:30 SEYYİDE KOÇ l OĞUZ KAAN DAĞISTAN
11:00 BİLAL KAYA
11:30 EKREM ÇULFA l SELİM SÖZDEMİR
12:00 FİLİZ BÜLBÜL
12:30 ALGÜL ANIL
13:00 NİLÜFER TUBA AKMAN l ALİ KEMAL ŞAHİNSOY
13:30 ÖMER AŞKINER
14:00 Performans
14:30 ELİF KARAKIŞLA l CEM ÇITLAK
15:00 MEHMET ÇETİN FUAR
15:30 İmana Giden Yol
16:00 Sebi Bebi
17:00 NURSEL KALENDER -NURSEL KALENDER
17:30 DİDEM UÇAK - MUZAFFER GÖKHAN KAHRAMAN
18:00 KAPLAN BAHA TEMİZGÖNÜL l DİANA GÜLER
18:30 NURSEL KALENDER -NURSEL KALENDER
19:00 ÖZGE VARDARLI -SULTAN DOĞAN
19:30 PINAR ŞENOL l ENGİN KOÇ
20:00 YEŞİM BALCIOĞLU l EBRU ARKUT
20:30 VOLKAN KAPLAN l ÖZER GÖKTEPE
21:15 UMUT KAYA l YÜCEL TELLİCİ
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 AZİZE DAŞTAN - EGE ÖZGENTAŞ
10:30 EVREN EROL l ERDOĞAN ARSLAN
11:00 ELİF KARAKIŞLAl CEM ÇITLAK
11:30 FUNDA AKOSMAN ERMAN ELİF KİRAZ
12:00 SEMA BAYSAL - NİLGÜN ATALAY-
12:30 ÖZGE VARDARLI -VURAL KORAY MAYDA
13:00 ÖZGE VARDARLI - FİGEN KIZILTAŞ-LAL GÜVENAL-
13:30 MEHMET MURAT ÖNCEL
14:00 SELCEN GÜR-CANAN ATAKAN
14:30 DERYA ÖZCAN
15:00 ÖZGE VARDARLI - SEDA AYDIN ELMAS
15:30 Performans
16:00 Genç Ve Fit
16:30 ÖZGE VARDARLI -SADULLAH KARUN
17:00 Exagerer
17:30 HALİME MİRAY BAYSOY -PERİHAN KURT BAYRAKTAR
18:00 İLKNUR ALTAY - BÜŞRA DİNÇ
18:30 ŞEYDA KOÇAK l GÜLNUR YENER -GÜLÜMSER YÖNEY
19:00 ÖZGE VARDARLI-SİBEL BALCI
19:30 SELNUR TEKE l GÜLFERİ YILDIRIM
20:00 SEMA BAYSAL - AHMET KORKMAZ
20:30 HAKAN MOKAN l SÜMER DİNİ
21:00 AHMET TANRIVERDİ HÜRRİYET TURNALI
21:30 NURŞEN TAŞKIN l ZUHAL ATASOY ÖMER DALMAN
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
10:00 DİLEK AÇIKGÖZ l EGE ÖZGENTAŞ
10:30 GÜLNİHAL SEDEF l FİGEN KUTAY - OĞUZ AKYILDIZ
11:00 LEYLA PARIIL - KÜRŞAD ÖZDEN
11:30 ÖZGE VARDARLI - EBRU IŞIK
12:00 ÖZGE VARDARLI - EMEL KARDAN
12:30 ÖZGE VARDARLI - GÜLGÜN YÜCEL
13:00 ÖZGE VARDARLI - AHMET YALÇINKAYA-DENİZ AYDEMİR
13:30 CEREN ÖZDOĞAN l EGE ÖZGENTAŞ
14:00 LÜTFİYE LUNA - AHMET KARABULUT
14:30 AYNUR KIRDAN - TAHA RAMAZAN
15:00 NURTEN AKIN l ADNAN GÜRCAN
15:30 YETER PEKESEN l DİDEM GÜLMEZ
16:00 BERAT YELİZ EREN l SİBEL UZUN
16:30 AYTEN OLGUN
17:00 SEMA BAYSAL - HALE TERZİBAŞI SEYMEN
17:30 ÖZGE VARDARLI NURETTİN BARUTÇU
18:00 HİLAL MÜLK - LEYLA PARIL
18:30 BORA TANYER l YALÇIN YAZICI-HÜSEYİN BEHZAT PINAR
19:00 ASLI AVŞAR
19:30 MUSTAFA KAYA l İSMET BİLGİ - ZARİNA TORAYEVA
20:00 ELİF GÜNERİ
20:30 EBRU KARPUZOĞLU
21:00 FERMAN KOCA l ŞAKİR CAN
21:30 BİLGEHAN ARAT
22:00 EBRU YENER
22:00 Adrenalin
22:30 TUĞBA ÇAĞLAR
23:00 Fenomenler
23:30 Hokus Pokus
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 CÜNEYT GÖKDEMİR
10:30 MUSTAFA YÜKSEL l MESUT ŞENGÜL
11:00 NİHAT HACIFAZLIOĞLU
11:30 ARZU İRBAN l AHMET ZİYA BALTA
12:00 AYŞE ÖZLEM MESTÇİOĞLU GÖKMOĞOL
12:30 ÖZGE VARDARLI - MUSTAFA DURAK
13:00 OZAN KÜÇÜK l EGE ÖZGENTAŞ
13:30 ÖZGE VARDARLI -NAZLI BAŞ
14:00 TUĞÇE YILMAZ
14:30 ÖZGE VARDARLI - AYŞEN HAYIRDİLER
15:00 SELİN MAMACI -EGE ÖZGENTAŞ
15:30 EMİNE KARAKURT -((NURTEN TUNCAY
16:00 DİLEK ACAROĞLU
16:30 ÖZGE VARDARLI - CANAN YILMAZ
17:00 ÖZGE VRDARLI - NİMET KAYAPINAR
17:30 Fenomenler
18:00 AHMET KARABULUT -MUSTAFA KÜRŞAD TİGEN
18:30 Circus
19:00 ÖZGE VARDARLI - REYHAN BOZKURT
19:30 ÖZGE VARDARLI- GÖKÇE ÇAKMAKÇI
20:00 ÖZGE VARDARLI - FARUK HENDEN
20:30 AMCA SÜLEYMAN ESER - NURCAN GÖKÇE
21:00 FİGEN GÜNDOĞDU l SERDAR DENK
21:30 EZGİ SABAZ -HAPİS CEZALARININ İNFAZININ ERTELENMES
22:00 ARZU BALCI - LEVENT TÜRBEDAR
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Çizgi Film
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 YEŞİM AYLA I ERAY KAYGUSUZ
10:30 SERTAN KIRÇO - ALİ ÜNAL-ZEHRA DÜNDAR
11:00 ÖZGE VARDARLI - AYŞEGÜL KAPLAN
11:30 FATMA NUR AYDENİZ-ÖZGE VARDARLI-
12:00 GÜLAY-BERKAY MUSAOĞLU-AYLA CANOVA
12:30 ÖZGE VARDARLI - SOUBHİ MALLAH-
13:00 NESLİHAN AKYILMAZ l EGE ÖZGENTAŞ
13:30 CEMALETTİN CAMCI l BEYZA DÖNMEZ
14:00 ŞENAY ÇİTİM-- DENİZ SÖNMEZ
14:30 TEVFİK GÜVENAL -TEKLİ 1.ÇEKİM
15:00 CEYLAN DAMLA KOCAMANLAR - BURCU -MURAT AYBEY 2.ÇEKİM
15:30 CANSEVER EKER - ÖZGE VARDARLI -
16:00 ÖZGE VARDARLI - SALİH KUŞUÇAR
16:30 RUKİYE AŞIKOĞLU l YETER PEKESEN
17:00 ÖZGE VARDARLI - UĞUR BOSTAN-
17:30 Exagerer
18:00 ÖZGE VARDARLI - SERAP SALTAN
18:30 KURTULUŞ TÜRKMEN SIRRI BEKTAŞ
19:00 ÇAĞLA NECAT l ARZU BALCI 1.ÇEKİM
19:30 ÖZGE VARDARLI -ERHAN KADAYIFÇI
20:00 MELEK ÖZTÜRK - NİHAN KEMANKAŞ
20:30 MURADİYE ERGİN
21:00 Genç Ve Fit
21:30 BERNA OCAKÇIOĞLU - YAHYA MUHASILOVIÇ
22:00 EBRU ARKUT - DIŞ ÇEKİM -2
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Fenomenler
10:30 ORAL YILDIRIM - 1.ÇEKİM
11:00 AYŞEGÜL ALDEMİR l MEDİTASYON
11:30 DERYA BİÇİMOĞLU -emek kemal uysal1-
12:00 CEYDA ZİVER - SONAY DUT-ALGÜL ANIL
12:30 kemal uysal1-
13:00 ÖZGE VARDARLI - SAİT FATİH SARI
13:30 MUSTAFA İÇPINAR I DÜZ- UZUN PERÇEMSİZ PERUK
14:00 ÖZGE VARDARLI - BESTE VROL-
14:30 BERRİN DAŞTAN - EBRU ARKUT 2.ÇEKİM
15:00 Şişpşak
15:30 şipşak
16:00 ÖZGE VARDARLI - SEDA KANBUR
16:30 SEFA COÇKUN- ÖZGE VARDARLI
17:00 ÖZGE VARDARLI AHMET AKTÜRK
17:30 ASLI SERBEST l FATMA GÜLBAHÇE 3.ÇEKİM
18:00 AYBENİZ ORHAN l FİKRET UĞUR ŞAHİN
18:30 şipşak
19:00 fenomenler
19:30 şipşak
20:00 circus
20:30 hokus pokus
21:00 exagerer
21:30 şipşak
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Genç Ve Fit
10:30 Sebi Bebi
11:00 ÖZGE VARDARLI - MELEK LEYLEK
11:30 ÖZGE VARDARLI OSAMA TAB
12:00 GAYE EREN l BUSE AYŞE EVİNÇ 2.ÇEKİMGAYE EREN l BUSE AYŞE EVİNÇ 2.ÇEKİM
12:30 LEVENT YAŞAR ÇELİK - BAŞAK DOĞAL GAZ - AKİF İBRAHİMOĞLU -
13:00 AHMET KARABULUT -POSTA
13:30 BÜLENT MATARACI l NİHAT İNCE - ÖMER ÇAVDAR
14:00 SİBEL KILIÇ TEKİN - LİDYA METE
14:30 ÖZGE VARDARLI - AYTEKİN ŞENSOY
15:00 sebi bebi
15:30 ÖZGE VARADRLI - AYSUN MEŞE
16:00 performans
16:30 ALİ ÜMİT GEÇKİL l TEKLİ 6 ÇEKİM
17:00 ÖZGE VARDARLI - RAMAZAN CALAY-
17:30 ÖZGE VARDARLI - SELİN SOHTORİKOĞLU
18:00 performans
18:30 EKREM ÇULFA-MERVE AKAY
19:00 BURCU MURAT AYBEY HÜRRİYET TURNALI
19:30 sebi bebi
20:00 performans
20:30 MEHMET ŞAH ÇELİK l YASEMİN EĞİNLİOĞLU
21:00 NESLİHAN ŞAHİN l ))MUSTAFA ÖZASLAN
21:30 NURSELEN ŞAH KURAN- YUSUF İSLAM İNCİGÖZ -4 .ÇEKİM )
22:00 NİLÜFER ŞENBECERİR OĞUZ YILMAZ
22:30 Circus
23:00 Circus
23:00 Hokus Pokus

Sektörel Programları ve ekonomiyi halktan takip eden geniş kadrosu ile yayın yapan bir kanaldır. Kanal Adı: Business Channel Türk
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: Business Channel Radyo Televizyon Yayıncılık Tic. A.Ş

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 425 95 95
Fax: 0 212 580 88 82
E-mail: [email protected]
Web: http://www.businesschannel.com.tr
Adres: Beşyol Mah. E-5 Yanyol Üzeri Birlik İş Merkezi No:25 Kat:3 Sefaköy-Küçükçekmece / İstanbul


Business Channel Türk canlı yayınını sitene ekle

Business Channel Türk İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Business Channel Türk hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
Mehmet Zeki Gönenç2019-10-01 21:10:49

İŞ

Sayın Ebru Karpuzoğlu'na Tekirdağ'dan selamlar.Özkan ağabeyimin değerli kızlarına saygılarımla.
Mehmet Zeki Gönenç2019-10-01 20:56:24

İŞ

SAYIN DR.EBRU KARPUZOĞLU HOCAM ÖZKAN KARPUZOĞLU'NUN KIZIDIR.KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLERİM.SAYGI VE SEVGİLERİMLE.
kudret yıldırım2019-05-30 13:36:22

temel yapa evi fatma servet kutay

HARİKA BİR PROGRAM OLMUŞ.TEŞEKKÜRLER NE MUTLU BİZLERE İŞİNİN EHLİ OLAN SAYGIDEGER .SEVGİ MERHAMET VE ŞEVKATLE HERGÜN KENDİSİNİ YENİLİYEREK İŞİNİN EHLİ HOCAMIZ FATMA HANIM..TEŞEKKÜRLER KANALIMIZA..DEVAMINI BEKLERİZ
Hido2018-09-17 17:07:33

Kalite...

Harika bir kanal, Business Channel Türk'ü izlemekten zevk alıyorum.
Ahmet2016-04-29 17:07:44

İŞ HAKINNDA HERŞEY

İzlenmesi gereken bir kanal!
FIRAT SAKAR2015-03-28 13:16:50

BUSİNESS CHANNEL TÜRK

MÜTHİŞ BİR KANAL

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 136 izleyici var.