GenelHaberSporBelgeselÇocukDiniYerel    türk bayrağı azerbaycan bayrağı KKTC bayrağı alman bayrağı

Business Channel Türk Canlı Yayını


İmana Giden Yol Kalan Süre :
Sebi Bebi

Business Channel Türk Yayın Akışı

00:00 Günbaşı Dansözleri
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
10:00 VEDAT DELEK
10:30 SEYYİDE KOÇ - NURTEN TUNCAY
11:00 BİLAL KAYA - SİBEL KARACA
11:30 Sebi Bebi
12:00 BESTE VAROL
12:30 Pandomim
13:00 İmana Giden Yol
13:30 Üst Akıl - İç Yapım
14:00 Adrenalin
14:30 ELİF KARAKIŞLA - CEM ÇITLAK
15:00 MEHMET ÇETİN FUAR
15:30 Tual
16:00 Circus
17:00 NURSEL KALENDER -METİN KARAKAYA
17:30 DİDEM UÇAK
18:00 Exagerer
18:30 MEHTAP BERRİN AKSON - BANU ERÇETİN
19:00 Ziyaretçiler
19:30 Şipşak
20:00 ERBİL KILIÇ -ÇOCUKLARDA GENİZ ETİ - BADEMCİK - ÜST SOLUNUM HASTALIKLARI
20:30 Kum Sanatı
21:30 Üstad
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 AZİZE DAŞTAN - SADULLAH KARUN
10:30 EVREN EROL
11:00 ELİF KARAKIŞLA - MÜGE UZ
11:30 Sebi Bebi
12:00 Özge Vardarlı - Serap Yıldız Tatlısu
12:30 Özge Vardarlı - Şeyma Çelikkaya
13:00 Özge Vardarlı - İsmail Ateş - İlyas Çelik
13:30 MEHMET MURAT ÖNCEL
14:00 SELCEN GÜR-HOŞBEN ŞİŞMANOĞLU
14:30 SERTAN KIRÇO l TULUYHAN UĞURLU
15:00 ÖZGE VARDARLI l MELDA ŞEKER
15:30 ŞENGÜL GÜRELİ
16:00 ÖZGE VARDALI - SERPİL AKAY
16:30 ÖZGE VARDARLI - SEVİL ENCAMİ KAYA
17:00 Adrenalin
17:30 HALİME MİRAY BAYSOY -SUNA SELÇUK
18:00 İLKNUR ALTAY -ASLI PAKEL 2
18:30 ŞEYDA KOÇAK - ZEYNEP
19:00 GÜLSÜM EMRE
19:30 BERİVAN KANDAR-NURTEN TUNCAY
20:00 BETÜL BOZKURT SEZEN - GÖRKEM MERTSÖZ
20:30 HAKAN MOKAN - SÜMER DİNİ
21:00 AHMET TANRIVERDİ-SIRRI BEKTAŞ
21:30
22:00 Fenomenler
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
02:30 Üstad
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
05:30 Adrenalin
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
10:00 DİLEK AÇIKGÖZ | ŞENAY ÇİTİM
10:30 GÜLNİHAL SEDEF l SİBEL UZUN
11:00 LEYLA PARIIL - KÜRŞAD ÖZDEN
11:30 Çizgi Film
12:00 ÖZGE VARDARLI - GİZEM NİDA TOKKANOĞLU
12:30 ÖZGE VARDARLI - BELGİN DÜLEK
13:00 ÖZGE VARDARLI - GÖKÇE KARALAR
13:30 YETER PEKESEN - CEREN ÖZDOĞAN
14:00 LÜTFİYE LUNA - ERDAL ÖZDEMİR
14:30 ÖZGE VARDARLI - DEMET ÖZDEMİR-
15:00 Sebi Bebi
15:30 YETER PEKESEN l ÜMİT SAYIN
16:00 ÖZGE VARDARLI - AYCAN SAYIN
16:30 AYTEN OLGUN
17:00 ÖZGE VARDARLI - ÇİÇEK SULTAN ÇALIŞKAN
17:30 ÖZGE VARARLI - ERHAN EMRE DEMİR
18:00 HİLAL MÜLK -METİN ÖZKYA 2
18:30 SERRA TAŞKÖPRÜ - HATİCE ODABAŞ
19:00 ÖZGE VARDARLI - FATOŞ YILMAZ
19:30 MUSTAFA KAYA l İSMET BİLGİ - ZARİNA TORAYEVA
20:00 ÖZGE VARDARLI - GÜL ABABEY
20:30 EBRU KARPUZOĞLU - ÖZKAN ERTEKİN
21:00 FERMAN KOCA l BURCU GÜLERYÜZ
21:30 Fenomenler
22:00 EBRU YENER - FİLİZ TOMAR
22:30 TUĞBA ÇAĞLAR - RECEP NİŞANCI
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Kum Sanatı
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
06:30 Exagerer
07:00 Sebi Bebi
07:30 Çizgi Film
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 ÖZGE VARDARLI - ÖMER FARUK AYDIN
10:30 MUSTAFA YÜKSEL l MESUT ŞENGÜL
11:00 NİHAT HACIFAZLIOĞLU l SEVİNÇ YILMAZ
11:30 ARZU İRBAN l AHMET ZİYA BALTA
12:00 AYŞE ÖZLEM MESTÇİOĞLU GÖKMOĞOL
12:30 MÜGE ORUÇKAPTAN - SÜLEYMAN ŞENOL
13:00 Genç Ve Fit
13:30 ŞAFAK OTO DÖŞEME
14:00 TUĞÇE YILMAZ
14:30 SERTAN KIRÇO - CEM SEVER
15:00 SELİN MAMACI - METİN ÖZKAYA
15:30 MUZAFFER KAHRAMAN
16:00 DİLEK ACAROĞLU
16:30 SERTANKIRÇO - MEHMET KERİM ERSAN
17:00 ÖZGE VARDARLI - NALAN ÜRGÜPLÜ
17:30 ÖZGE VARDARLI - GÜLŞAH GNGÖR
18:00 HMET KARABULUT -DR . BİLGİ BACA
18:30 ÖZGE VARDARLI -MERVE SONER
19:00 ÖZGE VARDARLI- NEHİR KADOOĞLU
19:30 Circus
20:00 ERDENİZ ÜNVAN -TAHSİN - FAYTONA
20:30 AMCA SÜLEYMAN ESER -EBRU ARKUT
21:00 ÖZKAN ERTEKİN
21:30 EZGİ SABAZ -HAPİS CEZALARININ İNFAZININ ERTELENMES
22:00 ARZU BALCI ÇİÇEK - MEHMET KAZIM
22:30 Fenomenler
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
01:30 Akılda Kalanlar
02:00 Şipşak
03:00 Tual
03:30 Çizgi Film
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
04:30 Circus
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Genç Ve Fit
10:30 DİDEM DAĞALAN
11:00 MÜGE KALAY - SEVİM ATEŞ
11:30 Adrenalin
12:00 GÜLAY-BERKAY MUSAOĞLU-METİN
12:30 SEMA BAYSAL - SEMRA TOPKAYA
13:00 NESLİHAN AKYILMAZ l MELİH PATOĞLU
13:30 CEMALETTİN CAMCI -SIRRI BEKTAŞ
14:00 ŞENAY ÇİTİM - NURDAN YILDIZ
14:30 TEVFİK GÜVENAL -TEKLİ 3.ÇEKİM
15:00 CEYLAN DAMLA KOCAMANLAR - HATİCE BAYRAM
15:30 CANSEVER EKER SEMA BAYSAL
16:00 AYŞE BALIKÇI - AYTEN KURUN - 2.
16:30 RUKİYE AŞIKOĞLU l BERİVAN KANDAR
17:00 SEMA BAYSAL - SEZGİN KÖYSÜREN
17:30 İmana Giden Yol
18:00 Genç Ve Fit
18:30 KURTULUŞ TÜRKMEN SIRRI BEKTAŞ
19:00 ÇAĞLA NECAT - MÜGE ORUÇKAPTAN
19:30 DİDEM ARGUN NAKKAŞ
20:00 MELEK ÖZTÜRK -LEYLA PARIL
20:30 MURADİYE ERGİN
21:00 MEDİNE İNCİ
21:30 BERNA OCAKÇIOĞLU
22:00 EBRU ARKUT - AHU
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
08:30 Chef At Home
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Fenomenler
10:30 ORAL YILDIRIM - 2.ÇEKİM
11:00 AYŞEGÜL ALDEMİR - MEDİTASYON
11:30 DERYA BİÇİMOĞLU - UFUK SOLAK
12:00 CEYDA ZİVER - SONAY DUT-ALPER KEBUDİ
12:30 SEMA BAYSAL - ESİN YALÇINKAYA
13:00 ÖZGE VARDARLI - MESURE ÇETİN
13:30 MUSTAFA İÇPINAR I YAĞMUR BULUT
14:00 SEMA BAYSAL - YAŞAR ASLAN - FATOŞ YILMAZ
14:30 BERRİN DAŞTAN -GÜNAY ERCOŞKUN
15:00 SEMA BAYSAL - NİHAL AYDIN
15:30 SERDAR DENK -İPEK İZMİRLİ
16:00 ÖZGE VARDARLI - EDİBE KELEŞ
16:30 SEMA BAYSAL - SEMRA TOPKAYA
17:00 MÜGE ORUÇKAPTAN - UĞUR TOPBAŞ
17:30 ASLI SERBEST l FATMA GÜLBAHÇE
18:00 AYBENİZ ORHAN -AYŞEN LAÇİNEL
18:30 ÖZGE VARDARLI - SEZGİN KÖYSÜREN
19:00 Fenomenler
19:30 ÖZGE VARDARLI- SHANİN KERİMOV
20:00 Circus
20:30 SADULLAH KARUN
21:00 Exagerer
21:30 SULTAN CULUM | MERVE ÖZLÜ
22:00 Circus
22:30 Circus
23:00 Hokus Pokus
23:30 Exagerer
Exagerer
00:00 Günbaşı Dansözleri
00:30 Hamurabi
01:00 Ziyaretçiler
02:00 Şipşak
03:00 Tual
04:00 Üst Akıl - İç Yapım
05:00 Pandomim
06:00 İmana Giden Yol
07:00 Sebi Bebi
08:00 Genç Ve Fit
09:00 Fenomenler
09:30 Performans
10:00 Çizgi Film
10:30 SEMA BAYSAL - MURAT DURSUN -
11:00 ÖZGE VARDARLI - BAHADIR KUMRALLAR
11:30 ÖZGE VARDARLI - BANU YILMAZ
12:00 GAYE EREN - BETÜL BOZKURT SEZEN
12:30 LEVENT YAŞAR ÇELİK -SÜHRAN ARAS
13:00 AHMET KARABULUT -BETÜL UĞUR ALTUN -
13:30 BÜLENT MATARACI - ACLAN SEZER GENÇ
14:00 ÖZGE VARDARLI - MEHMET SERHAT ÖZENER
14:30 HANİFE YALÇIN UCU - SUNA SELÇUK
15:00 ÖZGE VARARLI - MELDA ŞEKER
15:30 Fenomenler
16:00 ÖZGE VARDARLI - SELVİHAN ERİŞ
16:30 ALİM ÜMİT GEÇKİL
17:00 Hokus Pokus
17:30 Exagerer
18:00 Exagerer
18:30 EKREM ÇULFA-TEKLİ ÇEKİM
19:00 BURCU MURAT AYBEY - HÜRRİYET GÜRSEL TURNALI 1
19:30 ÖZGE VARDARLI - YUNUS EMRE AKGÜL
20:00 ÖZGE VARDARLI - BANU NADİR
20:30 MEHMET ŞAH ÇELİK
21:00 NESLİHAN ŞAHİN
21:30 NURSELEN ŞAH KURAN - NURSİMA ASKARİ
22:00 NİLÜFER ŞENBECERİR-- CAN HÖCÜK
22:30 Hokus Pokus
23:00 Fenomenler
23:00 Exagerer

Sektörel Programları ve ekonomiyi halktan takip eden geniş kadrosu ile yayın yapan bir kanaldır.
Kanal Adı: Business Channel Türk
Yayın Merkezi: İstanbul
Kanal Türü: Belgesel
Ünvanı: Business Channel Radyo Televizyon Yayıncılık Tic. A.Ş

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 212 425 95 95
Fax: 0 212 580 88 82
E-mail: [email protected]om
Web: http://www.businesschannel.com.tr
Adres: Beşyol Mah. E-5 Yanyol Üzeri Birlik İş Merkezi No:25 Kat:3 Sefaköy-Küçükçekmece / İstanbul


Business Channel Türk canlı yayınını sitene ekle

Business Channel Türk İzleyici Yorumları


Yorum Ekle
Business Channel Türk hakkındaki düşüncelerinizi izleyicilerle paylaşın.
Adınız E-Posta Başlık Yormunuz
Mehmet Zeki Gönenç2019-10-01 21:10:49

İŞ

Sayın Ebru Karpuzoğlu'na Tekirdağ'dan selamlar.Özkan ağabeyimin değerli kızlarına saygılarımla.
Mehmet Zeki Gönenç2019-10-01 20:56:24

İŞ

SAYIN DR.EBRU KARPUZOĞLU HOCAM ÖZKAN KARPUZOĞLU'NUN KIZIDIR.KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLERİM.SAYGI VE SEVGİLERİMLE.
kudret yıldırım2019-05-30 13:36:22

temel yapa evi fatma servet kutay

HARİKA BİR PROGRAM OLMUŞ.TEŞEKKÜRLER NE MUTLU BİZLERE İŞİNİN EHLİ OLAN SAYGIDEGER .SEVGİ MERHAMET VE ŞEVKATLE HERGÜN KENDİSİNİ YENİLİYEREK İŞİNİN EHLİ HOCAMIZ FATMA HANIM..TEŞEKKÜRLER KANALIMIZA..DEVAMINI BEKLERİZ
Hido2018-09-17 17:07:33

Kalite...

Harika bir kanal, Business Channel Türk'ü izlemekten zevk alıyorum.
Ahmet2016-04-29 17:07:44

İŞ HAKINNDA HERŞEY

İzlenmesi gereken bir kanal!
FIRAT SAKAR2015-03-28 13:16:50

BUSİNESS CHANNEL TÜRK

MÜTHİŞ BİR KANAL

Aktif İzleyiciler

» Canlitv.com'da şuan 136 izleyici var.