Çağatay Ulusoy sette kaza geçirdi

Son günlerde dizi setlerinde birbiri ardınca kazalar yaşanıyor İsmail Hacıoğlu'nun sette yaralanmasında sonra 'Terzi' dizi setinde Çağatay Ulusoy kaza geçirdi

Terzi dizisinin ikinci sezonuna bomba isim

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Terzi'nin ikinci sezon hazırlıklarına da başlandı. Terzi dizisinin ikinci sezon çekimleri başlarken bomba bir isimle anlaşma sağlandı.

Evrim Alasya Çağatay Ulusoy’lu Terzi Dizisine Katıldı

Netflix’te yayınlanacak olan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Terzi dizisinin kadrosuna genç oyuncu Evrim Alasya’da katıldı.

Yasak Elma’nın Sezon Finalinde Hangi Oyuncular Ayrılıyor?

Beşinci sezonunun sonuna gelen ve ekranların en başarılı dizileri arasında yer alan Yasak Elma’da ayrılık mevsimi geldi. Diziden ilk ayrılacak isim ise Berk Oktay oldu.

Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy'un yeni partneri belli oldu

İlk adı Süslü Korkuluk olan Terzi dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Terzi'de kadın başrol oyuncusu kim oldu?

Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisi yayına başlamadan birçok değişiklik geçirdi. Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi…

Süslü Korkuluk'ta bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor

Yeni dizi Süslü Korkuluk'ta sular durulmuyor. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinde bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor. İşte detaylar…

Son Olarak Yabancı Dizisinde Rol Alan Salih Bademci Süslü Korkuluk Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

OGM Pictures tarafından hazırlıkları sürdürülen ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Süslü Korkuluk’un kadrosuna başarılı oyuncu Salih Bademci de katıldı.

Süslü Korkuluk dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri belli oldu

Cem Karcı’nın yönettiği Süslü Korkuluk dizisinde erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un partneri kadın başrol için Esra Bilgiç ile anlaşıldı

Kanunsuz Topraklar’ın Finalinden Sonra Esra Bilgiç’e Bomba Teklif

Erken Final yapan Kanunsuz Topraklar’da Gülfem karakterini canlandıran güzel oyuncu Esra Bilgiç’e Süslü Korkuluk dizisinden bomba bir teklif geldi.

Süslü Korkuluk dizisinin kanalı belli oldu

Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinin adresi belli oldu. Acun Ilıcalı ile anlaşmazlık yaşanınca Süslü Korkuluk kanalsız kalmıştı.

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk'ta kriz var! Acun Ilıcalı anlaşmayı bozdu

Seyirciyle buluşamaya hazırlanan Süslü Korkuluk dizisinde işler planlandığı gibi gitmiyor. Çağatay Ulusoy'lu Süslü Korkuluk'la ilgili anlaşma Acun Ilıcalı tarafından bozuldu.

Osman Sınav Yalnız Kurt Dizisiyle İlgili Önemli Bilgiler Verdi

Ünlü yapımcı Osman Sınav Yalnız kurt dizisi için önemli bir mesaj verdi. İlk bölümü ile dikkatleri toplayan dizi için Osman Sınav ne mesajı verdi?

Olgun Şimşek Süslü Korkuluk için İmza Attı.

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek yeni projesi Süslü Korkuluk için imza attı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisinde kimi canlandıracak?

Olgun Şimşek’in projesi belli oldu! Çağatay Ulusoy’la aynı dizide

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek kararını verdi. Olgun Şimşek yeni bir proje için anlaşma sağladı. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu dizinin kadrosuna Olgun Şimşek de katıldı.

Alina Boz Yeni Projesine İmza Attı

Güçlü oyuncu kadrosu ile Aşk 101 dizisinde rol alan Alina Boz yeni bir projeye adım attı. Kariyerinde önemli adımlar atmayı başaran Alina Boz'un yeni projesi nedir?

Süslü Korkuluk'un Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaşacak olan kadın oyuncunun kim olduğu merak edilen detaylar arasındaydı. Kadın başrol oyuncu belli oldu

Tv8'in yeni dizisi Süslü Korkuluk'un ilk tanıtımı yayınlandı

OGM Pictures'in yapımını üstlendiği, başrolünde Çağatay Ulusoy'un olduğu dizi Tv8 kanalında yayınlanacak. Ünlü oyuncunun yeni rolü dizi severleri heyecanlandırdı

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya yıllar sonra aynı dizide mi buluşuyor?

Geçmişte Adını Feriha Koydum dizisinde başrolleri paylaşan Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın bu kez yeni bir dizide bir araya gelebileceği dillendiriliyor.

Yeşilçam Dizisi Gazel (Bige Önal) Kimdir?

1960’lı yıllarda geçen ve o dönem Türkiye’de sinemanın kalbi olan Yeşilçam’ı konu alan Yeşilçam dizisi prodüktör Semih Ateş’in ve onun yanında çalışan Gazel'in gizemini anlatıyor