24 Aralık 2022 Reyting Sonuçları

TRT ’nin izlenme rekorları kıran Gönül Dağı dizisi tüm gruplarda 1. olarak istikrarını korudu. Gönül Dağı’ nın özeti de AB grubunda 2., 20+ABC grubunda 3., totalde ise 4. oldu

23 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

23 Temmuz Cumartesi tarihinin reyting sonuçları açıklandı. Güldür Güldür Show, Masterchef Türkiye, Şarkılar Bizi Söyler ve FOX Ana Haber arasından en çok izlenen hangisi oldu?

9 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

9 Temmuz Cumartesi günü ekrana gelen yapımlar nasıl reyting sonuçlarıyla karşılaştı? İşte günün reyting sıralaması sizlerle.

8 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları

8 Temmuz Cuma gününün reyting sonuçları fazlasıyla merak ediliyor. TOTAL, AB ve ABC reyting gruplarında reyting sıralaması nasıl oluştu?

Fox Tv Fatih Portakal’ın Yerine Geçecek İsmi Buldu!

Fox Tv Haber Dairesinde dün başlayan ve Fatih Portakal’ın ayrılmasıyla ortaya çıkan büyük sarsıntı yerini toparlanmaya bırakırken Fox Ana Haberin yeni sunucusu belli oldu.

2 Ekim Fox Ana Haber canlı izle!

2 Ekim Fox Ana Haber canlı izle! Fatih Portakal'ın sunumuyla ekranın en çok izlenen haber bülteni Fox Ana Haber canlı yayını haberimizde.

9 Kasım Cuma Reyting Sonuçları

9 Kasım Cuma reyting sonuçları belli oldu. Dün ekranlara gelen hangi yapım reytinglerde birinci sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri...

Fox Haber ne zaman başlıyor?

Reyting listelerini alt üst eden Fatih Portakal ile Fox Ana Haber'in ne zaman başlayacağı belli oldu. Fox Ana Haber ne zaman başlıyor?