Masterchef All Star Türkiye’ye veda eden 10. İsim belli oldu

Şimdiye kadar Masterchef All Star'a veda eden isimler Güzide, Burcu, Büşra,  Berker, Mert, Rifat, Eray, Çağatay, Suna olurken 10. Hafta’da programa veda eden isim Gamze Tosun oldu.

Japonya-Türkiye maçı canlı izle

EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında maçlarına devam eden Ay Yıldızlı Takım’ın Japonya ile yapacağı hazırlık karşılaşması ne zaman ve hangi kanalda yayınlanıyor?

Türkiye - Ermenistan maçı canlı izle

EURO 2024’te Türkiye ile Ermenistan Milli Futbol takımlarının karşılaşması ne zaman? Maç saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanıyor?

MasterChef'te Çağatay çekildi Eda beklemede

MasterChef Çağatay:Ayakta durmakta zorlanıyorum.Sırtımdaki omuriliklerim birinde kas zedelenmesi oluşmuş.Çok fazla konuşurken nefesim yetmiyor.Sağ böbreğim de taş üretmiş sanıyorum

Masterchef Rıfat Yurttaş elendi

Şeflerin değerlendirmeleri sonucunda Sergen 1., Azize 2. Ve Esra 3. Olarak yukarı çıktılar ve 7. Hafta için yarışma hakkı kazandılar.

MasterChef Türkiye All Star’dan elenen isim Mert oldu

Tadımların sonunda Barbaros, Eda ve Çağatay’ın yemekleri Mert’in tabağından daha yüksek puan aldığından dolayı Mert Yılmaz yarışmaya veda etti.

Favorilerden Büşra Zambak MasterChef Türkiye All Star’a veda etti

MasterChef All Star’ın en iddialı yarışmacılarından biri olan Büşra yemek kalıbı olan kasnağı yemekte unuttu. Ve hiç tadım yapılmadan elenen isim Büşra oldu.

MasterChef Barbaros Yoloğlu evlendi

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye’nin geçtiğimiz dönem yarışmacılarından olan Barbaros Yoloğlu dünya evine girdi.

24 Temmuz 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

24 Temmuz 2023 tarihli programların reyting sonuçları açıklandı. Yaz sezonunun başlamasıylla birlikte yıldızı parlayan Masterchef Türkiye All Star'ın zirvede rakipsiz kaldı

MasterChef Türkiye All Star’da elenen 2. İsim belli oldu

Jüri üyelerinin ortak kararı ile Çıtırlık yemeğini en kötü yaparak yarışmaya veda eden isim Burcu oldu.Yedeklerden ise Azize geldi.

21 Temmuz 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Yaz sezonunun  iki flaş ismi Masterchef Türkiye ve Hayatımın Neşesi arasında geçen zirve mücadelesininhakim olduğu 21 Temmuz Cuma programlarının reyting sonuçları açıklandı.

Nihayet Somer Şef MasterChef Türkiye’ye geri döndü

Yeni bölüm tanıtım filminde Mehmet Şef “Çok sevdiğimiz bir şef, canımız, kardeşimiz, arkadaşımız” diyerek Somer Şef’i takdim etti.

21 Haziran 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Hafta başından beri artan bir ilgiyle takip eidlen Masterchef Türkiye All Star'ın ilk sırada olduğu 21 Haziran Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı.

MasterChef Türkiye All Star zirvede

Gittikçe artan heyecanı ile izleyiciyi ekran başına toplamayı başaran MasterChef Türkiye All Star programı tüm gruplarda birinci olarak reytinglerde zirveye oturmayı başardı.

20 Haziran 2023 Salı Reyting Sonuçları

Dizler tatile girdi ve diğer programlara şans doğdu. 20 Haziran Salı günü hangi program zirveye kuruldu? Düşüşe geçen yayınlar belli olurken geceye MasterChef Türkiye damga vurdu

19 Haziran 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Türkiye Galler maçı, Masterchef All Star, Müge Anlı, Üvey Anne gibi yayınların yer aldığı 19 Haziran Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı.

Türkiye - Galler maçı canlı izle

Türkiye - Galler maçı canlı izle: EURO 2024 eleme maçını canlı , online ve HD bir şekilde izlemek için tüm detaylar sizlerle.

MasterChef yarışmacısı Mehmet Sur gözyaşlarına boğuldu

Yaşanan tartışmaya bir mana veremeyen ve öfkelenen şef Mehmet Yalçınkaya “Bizi dinleyeceksin, dinlemeyeceksen dışarı çık, burada oyun oynamıyoruz !” diyerek Mehmet Sur'u azarladı.

Letonya - Türkiye maçı canlı izle

Letonya - Türkiye maçı canlı izle: Bu çok önemli EURO 2024 eleme maçını canlı ve HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

MasterChef Türkiye All Star maratonu başladı

Somer Şef;"Birazcık geç kalacağım. Yapımcılarımız bu konuda çok anlayışlı davrandılar ve 'işlerini hallet, kafan rahat bir şekilde gel' dediler. "