Bir dizi daha final yapıyor.

Kanal D'nin sevilen dizisi Ver Elini Aşk'ın da final tarihi belli oldu. Romantik komedi dizisi olan Ver Elini Aşk 11. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Final yapan diziler kervanına katılan dizi için, işte final tarihi.

Ver Elini Aşk neden yok? Final mi yaptı?

Kanal D'nin komedi dizisi Ver Elini Aşk'tan kötü haber geldi. Perşembe akşamları saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Ver Elini Aşk neden yok? Ver Elini Aşk final mi yapacak? İşte detaylar...

Perşembe günü Tv'de hangi kanalı izlemeliyim?

Perşembe akşamları Tv'de hangi kanalı izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Peki bu akşam birbirinden başarılı ve eğlenceli dizilerin olduğunu biliyor muydunuz? İşte Perşembe gününe eğlence katacak birbirinden güzel diziler.

Salı günü hangi dizi yayınlanacak? Yayın akışı tam liste

Salı günü Ver Elini Aşk dizisi var mı? Kanal D canlı izle. Bu akşam Dolunay var mı? Dolunay yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayın. İşte 10 Ekim Salı günü yayın akışı tam listesi. Atv canlı izle. Show Tv canlı izle.

Yeni komedi dizisi: Ver Elini Aşk!

İzleyiciyi ekrana kilitlemeyi hedefleyen Kanal D'nin yeni dizisi Ver Elini Aşk başlıyor. Yakın zamanda ekranlara gelecek olan Ver Elini Aşk dizisinin ise ilk fragmanı yayınlandı. İşte Ver Elini Aşk'ın oyuncu kadrosu...