Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun olmuktan sonra iş hayatına atılmıştır. Merve okumayı, yazmayı, gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi sever... mail

Yazarın Son Yazıları

26 Haziran Pazar reyting sonuçları: Survivor All Star, Gül Masalı

26 Haziran Pazar reyting sonuçları belli oldu. Pazar günü yayınlanan Survivor All Star ve Gül Masalı reytingleri belli oldu.

22 Haziran Çarşamba Reyting Sonuçları

Gizli Saklı, Kara Tahta, Seversin ve Survivor All Star'ın yeni bölümüyle ekrana geldiği 22 Haziran Çarşamba reyting sonuçları belli oldu.

21 Haziran Salı Reyting Sonuçları

21 Haziran Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Balkan Ninnisi, Senden Daha Güzel, Seversin ve Survivor gibi yapımların ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

27 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

27 Nisan Çarşamba günü yayınlanan dizi ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu. Kuruluş Osman, Annenin Sırrıdır Çocuk, Sadakatsiz hangi sırada yer aldı?

26 Nisan 2022 Salı Reyting Sonuçları

26 Nisan Salı akşamı en çok hangi dizi izlendi? Dünün reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları haberimizde!

25 Nisan 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

25 Nisan 2022 Pazartesi gününe ait reyting açıklandı. Yasak Elma, Üç Kuruş, Survivor All Star ve Alparslan Büyük Selçuklu mücadelesinde kazanan kim oldu?

24 Nisan 2022 Pazar Reyting Sonuçları

24 Nisan Pazar reyting sonuçları belli oldu. Yargı, Adı Sevgi, Teşkilat gibi iddialı isimlerden hangisi ilk sıraya yerleşen yapım oldu?

23 Nisan Cumartesi 2022 Reyting Sonuçları

23 Nisan 2022 Cumartesi reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Masumlar Apartmanı ekranlara veda ediyor!

TRT 1 ekranlarının büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nın final tarihi belli oldu. İşte Masumlar Apartmanı'nın final tarihi..

22 Nisan Cuma 2022 Cuma Reyting Sonuçları

22 Nisan 2022 Cuma günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı? İşte Cuma gününün reyting sonuçları..

21 Nisan Perşembe 2022 Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları belli oldu. 21 Nisan 2022 Perşembe günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı?

20 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

20 Nisan Çarşamba günü yayınlanan dizi ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu. Kuruluş Osman, Annenin Sırrıdır Çocuk, Sadakatsiz hangi sırada yer aldı?

İçimizdeki Ateş dizisinin başrol oyuncu kim oldu?

Yeni dizi İçimizdeki Ateş'in kadın başrol oyuncusu belli oldu. Atakan Hoşgören'e eşlik edecek olan kadın başrol oyuncusu İpek Filiz Yazıcı oldu..

Merakla beklenen o dizinin adı değişti!

Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan 'Gizli Kalsın' dizisinin adı değişti. İşte 'Gizli Kalsın' dizisinin yeni adı..

19 Nisan 2022 Salı Reyting Sonuçları

19 Nisan Salı akşamı en çok hangi dizi izlendi? Dünün reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları haberimizde!

'Yasak Elma' Sezon Finali Yapıyor!

Rekortmen dizi Yasak Elma'dan beklenen haber geldi. Sevilen dizi Yasak Elma'nın sezon finali yapacağı açıklandı. İşte Yasak Elma sezon finali tarihi..

18 Nisan 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

18 Nisan 2022 Pazartesi gününe ait reyting açıklandı. Yasak Elma, Üç Kuruş, Survivor All Star ve Alparslan Büyük Selçuklu mücadelesinde kazanan kim oldu?

17 Nisan 2022 Pazar Reyting Sonuçları

17 Nisan Pazar reyting sonuçları belli oldu. Yargı, Adı Sevgi, Teşkilat gibi iddialı isimlerden hangisi ilk sıraya yerleşen yapım oldu?

İyilik ne zaman başlıyor? İşte o tarih..

Fox TV ekranlarının merakla beklenen dizisi İyilik için yayın tarihi netleşti. İşte yeni dizi 'İyilik' için belirlenen o yayın tarihi..

16 Nisan Cumartesi 2022 Reyting Sonuçları

16 Nisan 2022 Cumartesi reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

15 Nisan Cuma 2022 Cuma Reyting Sonuçları

15 Nisan 2022 Cuma günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı? İşte Cuma gününün reyting sonuçları..

Mahkum dizisinin gözde ismi diziye veda ediyor!

Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mahkum'un bomba isimlerinden biri diziye veda ediyor. İşte diziden ayrılan o karakter..

14 Nisan Perşembe 2022 Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları belli oldu. 14 Nisan 2022 Perşembe günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı?

13 Nisan 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

13 Nisan Çarşamba günü yayınlanan dizi ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu. Kuruluş Osman, Annenin Sırrıdır Çocuk, Sadakatsiz hangi sırada yer aldı?

12 Nisan Salı 2022 Reyting Sonuçları

12 Nisan Salı reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?
1 2 3 4 5 ...51 »