Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Tipik bir akrep burcu kadınıdır. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun olmuktan sonra iş hayatına atılmıştır. Bu kitap bilgilerinin yanında Merve okumayı, yazmayı, gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi sever, ufacık şeylerden bile kendini mutlu etmeyi bilir. mail

Yazarın Son Yazıları

Arıza 2. Bölüm İzle

Arıza 2. Bölüm İzle; 20 Eylül Pazar akşamı 2. yeni bölümüyle ekrana gelen Arıza dizisinin son bölümün tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 17. Bölüm izle

Hekimoğlu 17. Bölüm izle; Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun 15 Eylül Salı akşamı yayınlanan bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

24 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

24 Ağustos 2020 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde günü birinci sırada tamamlayan yapım hangisi oldu?

23 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

23 Ağustos Pazar reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde dün en çok izlenen yapım hangisi oldu?

20 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

20 Ağustos Perşembe reyting sonuçları açıklandı. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde hangi yapım birinci oldu? MasterChef Türkiye mi Çatı Katı Aşk mı daha çok izlendi?

19 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

19 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Total ve AB kategorilerinde dünün en çok izlenen dizi ve programı hangisi oldu?

18 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

18 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorilerinde en çok izlenen program hangisi oldu? İşte 18 Ağustos 2020 Salı gününe ait reytingler!

17 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

17 Ağustos Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorilerinde en çok izlenen dizi, program hangisi oldu? İşte detaylar!

16 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

16 Ağustos Pazar gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB kategorilerinde en çok izlenen dizi, program hangisi oldu? İşte detaylar!

15 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları

15 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Kalk Gidelim ve MasterChef Türkiye yeni bölümleriyle ekrana gelirken günü en çok izleneni hangi yapım oldu?

14 Ağustos Cuma Reyting Sonuçları

14 Ağustos Cuma reyting sonuçları açıklandı. MasterChef Türkiye ve Bay Yanlış'ın yen bölümüyle ekrana geldiği günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

13 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

13 Ağustos Perşembe reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte dünün reytingleri..!

12 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

12 Ağustos reyting sonuçları açıklandı. Sen Çal Kapımı MasterChef Türkiye, Çarkıfelek'in yeni bölümüyle ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

11 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

11 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. MasterChef Türkiye, Çarkıfelek ve Yaparsın Aşkım'ın yayınlandığı günde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

10 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

10 Ağustos Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi? İşte dünün reytingleri!

9 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

9 Ağustos Pazar reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi? İşte dünün reytingleri!

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm İzle

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm İzle! Kanal D'de 6 Ağustos Perşembe akşamı yeni bölümüyle yayınlanan Çatı Katı Aşk'ı tek part izlemek için detaylar haberimizde!

4 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

4 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. Dün TOTAL ve AB'de en çok hangi program veya dizi izlendi? İşte dünün reytingleri!

3 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

3 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reyting kategorilerinde günün en çok izlenen yapımları hangileri oldu? İşte dünün reytingleri!

Şampiyon 31. Bölüm izle

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon 23 Temmuz Perşembe akşamı 31. yeni bölümüyle ekrana geldi. Şampiyon 31. bölümünde neler olacak?

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm izle

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Çatı Katı Aşk 3. bölümüyle 23 Temmuz Perşembe akşamı izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde neler oldu? İşte detaylar!

Survivor 136. bölüm izle (Final)

Survivor 136. bölüm izle! Tv8'de yayınlanan Survivor'da bu akşam büyük final gerçekleşiyor. Cemal Can ve Yasin'in finale kaldığı yarışmada kazanan kim olacak?

12 Temmuz Pazar reyting sonuçları

12 Temmuz Pazar reyting sonuçları belli oldu. Dün en çok hangi program izlendi? TOTAL ve AB reyting sonuçları haberimizde!

9 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları

9 Temmuz Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk 1. bölümü ile reytinglerde ne yaptı? İşte detaylar!

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm izle

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm izle! Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk ilk bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen diziyi tek parça izlemek için detaylar haberimizde!
1 2 3 4 5 ...40 »