Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun olmuktan sonra iş hayatına atılmıştır. Merve okumayı, yazmayı, gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi sever. mail

Yazarın Son Yazıları

Sadakatsiz 8. bölüm izle

Kanal D'de 25 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanan Sadakatsiz 8. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm tek parça ve full hd izlemek için detaylar haberimizde!

Bugün televizyonda ne var? Çarşamba günü yayın akışı

Çarşamba günü hangi diziler var? Bu akşam hangi dizileri izleyebilirim? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Star TV kanallarının Çarşamba dizileri!

24 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu ve MasterChef Türkiye'nin yayınlandığı 24 Kasım Salı reyting sonuçları açıklandı!

23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin yayınlandığı 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

Çukur 105. bölüm fragmanı izle (2. Sezon 13. bölüm)

30 Kasım Pazartesi Show TV'de yayınlanacak Çukur 105. bölüm fragmanı izle! Çukur 2. Sezon 13. bölüm fragmanında neler olacak?

Çukur 104. bölüm izle (4. Sezon 12. bölüm)

Show TV'de 23 Kasım Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanan Çukur 104. bölüm izle! Çukur 4. Sezon 12. bölüm tek parça ve full hd izlemek için detaylar haberimizde!

Salı günü hangi diziler var? Salı yayın akışı

Salı günü hangi diziler var? İşte TRT1, Show TV, Kanal D, Atv, tv8, Star TV ve Kanal 7 ekranlarının Salı yayın akışı listesi!

Pazartesi dizileri neler? Pazartesi yayın akışı

Pazartesi dizileri neler? Bu akşam Show TV, Star TV, Fox, Kanal D, Atv, Tv8 ve Kanal 7 kanallarının Pazartesi yayın akışı listesi!

22 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

Arıza, Kefaret, Maria ile Mustafa, Menajerimi Ara ve Tövbeler Olsun dizilerinin yayınlandığı 22 Kasım Pazar reyting sonuçları belli oldu.

Kefaret 1. bölüm izle

Fox TV'de ilk bölümüyle yayınlanan Kefaret 1. bölüm izle! Kefaret dizisinin ilk bölümünde neler olacak? İşte yeni dizi hakkında detaylar!

21 Kasım Cumartesi Reyting Sonuçları

Kuzey Yıldızı, Sen Çal Kapımı, Gönül Dağı ve Bir Annenin Günahı dizilerinin yayınlandı 21 Kasım Cumartesi reyting sonuçları belli oldu.

Perşembe Dizileri | TV'de Bugün Neler Var?

Perşembe dizileri neler? Tv'de bu akşam hangi diziler var? TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv'de hangi diziler ve programlar yayınlanacak?

20 Kasım Cuma Reyting Sonuçları

20 Kasım Cuma günü ekrana gelen dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Dün Total ve AB kategorilerinde hangi dizi birinci oldu?

Ramo 21. bölüm izle

Show TV'de yayınlanan Ramo 21. bölüm izle! Dizinin 20 Kasım Cuma yayınlanan son bölümü tek parça izleyebilmeniz için sitemizde.

19 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

19 Kasım 2020 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Alev Alev, MasterChef Türkiye, Bir Zamanlar Çukurova arasındaki yarışını kim kazandı?

Cuma Dizileri | TV yayın akışı listeleri

Cuma dizileri neler? TV yayın akışı listelerinde bu akşam hangi dizi ve program var? İşte TRT 1, Star TV, Fox TV, Show TV, Kanal D ve Atv yayın akışı listesi!

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm izle! Sevilen dizi reklamsız ve tek parça olarak izleyebilmeniz için yayınlanan son bölümüyle sitemizde!

Alev Alev 3. bölüm izle

Alev Alev 3. bölüm izle! Sevilen dizi reklamsız ve tek parça olarak izleyebilmeniz için yayınlanan son bölümüyle sitemizde!

18 Kasım 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

18 Kasım Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dün en çok izlenen dizi hangisi oldu?

17 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Masumlar Apartmanı, EDHO gibi ilgiyle izlenen 17 Kasım Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. İşte dünün reytingleri!

Baraj 14. Bölüm izle

Baraj 14. bölüm izle, 17 Kasım Salı Fox TV'de yayınlanan Baraj son bölüm tek parça izlemek için detaylara bu sayfadan ulaşın!

16 Kasım 2020 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!

16 Kasım 2020 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. TİAK tarafından ölçümlenen reytinglerde dün en çok izlenen dizi hangisi oldu? İşe dünün reytingleri!

15 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

TİAK tarafından ölçümlenen 15 Kasım Pazar 2020 reyting sonuçları belli oldu. Dünün detaylı reyting sonuçları haberimizde!

Pazar Dizileri | Pazar yayın akışı listelerinde hangi diziler var?

Pazar dizileri neler? 15 Kasım Pazar günü televizyon yayın akışı listelerinde hangi diziler var? Ulusal kanalların yayın akışları haberimizde!

14 Kasım Cumartesi Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları belli oldu. 14 Kasım Cumartesi reytinglerinde dün hangi program veya dizi birinci oldu? İşte dünün tv karnesi!
1 2 3 4 5 ...43 »