Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun olmuktan sonra iş hayatına atılmıştır. Merve okumayı, yazmayı, gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi sever... mail

Yazarın Son Yazıları

Funda Eryiğit'in yerine kim geliyor? Son Yaz'a dahil olan kadın oyuncu belli oldu!

Fox Tv'de ilk sezonuyla büyük ses getiren Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Funda Eryiğit dizinin sezon finalinde senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı. Peki yerine kim geliyor?

Kurban Bayramında hangi diziler var?

Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da birçok dizi yayın hayatına birkaç hafta ara veriyor. Kurban bayramında hangi diziler var? Hangileri yok?

Baht Oyunu 3. bölüm izle

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu, 29 Haziran Salı günü 3. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümü ve ayrıntıları haberimizde.

Kahraman Babam 3. Bölüm izle

Show TV'de 21 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan Kahraman Babam 3. bölüm izle. Kahraman Babam son bölüm tek parça izleyebileceğiniz adres sayfamızda.

Kırmızı Oda dizisinde yaprak dökümü

18 Haziran Cuma akşamı yayınlanan sezon finaliyle ekrana gelen Kırmızı Oda dizisine bir çok oyuncu veda etti. İşte diziden ayrılan isimler.

Aşk Mantık İntikam İzle: 1. bölüm

Aşk Mantık İntikam İzle! Fox TV'nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam 18 Haziran Cuma akşamı 1. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin ilk bölümü ve yeni bölüm detayları haberimizde!

17 Haziran 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

17 Haziran 2021 Perşembe gününe ait reyting sonuçları elimize ulaştı. Total ve AB reyting kategorilerinde dün en çok hangi program izlendi? Dünün reytingleri haberimizde!

Akrep 26. bölüm izle (Final)

Star TV'de yayınlanan Akrep dizisi 17 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan 26. final bölümüyle ekranlara veda etti. Akrep final bölümünde neler olacak? İşte son bölüm detayları!

16 Haziran 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

16 Haziran 2021 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Dün hangi tv'de yayınlanan hangi yapım reytinglerde hangi sıralamada yer aldı?

Aşkın Tarifi 2. bölüm izle

Aşkın Tarifi 2. bölüm izle! Kanal D'nin NTC Medya İmzalı yeni dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 14 Haziran Pazartesi yayınlanan bölümü haberimizde!

11 Haziran 2021 Cuma reyting sonuçları

11 Haziran 2021 Cuma reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC kategorilerinde dün en çok izlenen dizi veya program hangisi oldu?

Akrep 25. Bölüm izle

Akrep dizisi 10 Haziran Perşembe günü 25. yeni bölümüyle ekrana geldi. Akrep 25. bölüm ve son bölüm izlemek için detaylar haberimizde.

9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları

Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar rekabetinde en çok izlenen hangisi oldu? İşte 9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları.

Mucize Doktor 61. bölüm izle

Mucize Doktor 61. bölüm izle! Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisi 6 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümü ve detayları haberimizde!

Akrep 21. bölüm izle

Akrep 21. bölüm izle! 6 Mayıs Perşembe akşamı Star TV'de yeni bölümüyle yayınlanan Akrep dizisinin yeni bölümü ve detayları haberimizde!

Alev Alev 26. bölüm izle

Alev Alev 26. bölüm izle! Alev Alev'in 6 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde neler oldu? Dizinin özeti ve yeni bölümü sayfamızda!

4 Mayıs Salı Reyting Sonuçları

4 Mayıs Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu. EDHO, Masumlar Apartmanı mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri

27 Nisan Salı Reyting Sonuçları

27 Nisan Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Baraj ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri...

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları

26 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Yasak Elma, Kağıt Ev, Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

Alev Alev 24. bölüm izle

Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisi 21 Nisan Perşembe akşamı 24. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde neler oldu? Alev Alev 24. bölüm detayları haberimizde!

Reyting sonuçları belli oldu! 20 Nisan 2021 Salı en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu. 20 Nisan 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programlar arasında en çok izlenen hangisi oldu?

19 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu! Kağıt Ev ne kadar izlendi?

19 Nisan Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün Star TV'de ilk bölümüyle yayınlanan Kağıt Ev dizisi ne kadar izlendi? İşte dünün reytingleri!

Savaşçı 101. bölüm izle

Savaşçı 101. bölüm izle! 17 Nisan Cumartesi Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinde neler oldu? Savaşçı son bölüm ve bölüm detayları haberimizde!

Ramo 40. bölüm izle (Final)

Ramo 40. bölüm izle! Show TV'de yayınlanan Ramo 16 Nisan Cuma akşamı final bölümüyle ekrana geldi. Ramo'nun son bölümünde neler oldu? İşte ayrıntılar!

Sefirin Kızı 47. bölüm izle

Sefirin Kızı 47. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin 5 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünü tek part izlemek için detaylar haberimizde!
1 2 3 4 5 ...46 »