Star TV'nin Yeni Dizisi Yalı Çapkını'nda Kim Kimdir?

Star Tv ekranlarında sezona yeni başlayan ve yeni dizilerden biri olan dram ve aşk türündeki dizi Yalı çapkını’nda hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Yalı Çapkını Dizi Setinden İlk Görüntüler Geldi

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’li Star TV’nin yeni sezon dizisi ‘Yalı Çapkını’ sete çıktı. OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisinin setten ilk görüntüleri de geldi

Yalı Çapkını Dizisine Başarılı Bir Oyuncu Daha Katıldı

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Öznur Serçeler Star Tv’nin yeni yayın dönemindeki iddialı dizisi yalı çapkını dizisinde rol alacak.

Gülçin Santırcıoğlu ‘Yalı Çapkını’ Dizisinde!

Güzel oyuncu Gülçin Santırcıoğlu son olarak Hercai dizisinde rol almıştı, uzun bir aradan sonra OGM Pictures imzalı Star TV ekranlarının yeni dizisi ‘Yalı Çapkını’ dizisinde…

Yalı Çapkını Dizisinin Kadrosuna Flaş İsimler Dahil Oldu!

OGM Pictures imzası taşıyan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini oynadığı Star TV’nin ‘Yalı Çapkını’ adlı yeni dizisi kadrosuna yeni flaş isimler dahil oldu

Afra Saraçoğlu Antepli Dizisi ile Ekranlara Dönüyor

Son dönemlerin genç ve güzel oyuncusu Afra Saraçoğlu kendisine teklif edilen pek çok diziye hayır dedikten sonra Antepli dizisine evet dedi ve sevenlerini sevindirdi.

Öğretmen’in Gizem’i Afra Saraçoğlu’ndan Bomba Açıklamalar!

Öğretmen Dizisinin güzel karakteri Gizem’i canlandıran Afra Saraçoğlu koronavirüs günlerini ve sosyal medyada hakkında çıkan yorumları değerlendirdi. İşte detaylar!

Öğretmen dizisi Gizem (Afra Saraçoğlu) kimdir?

Öğretmen dizisindeki Gizem (Afra Saraçoğlu) kimdir? Öğretmen dizisinde rol almaya başlayan genç oyuncuyla ilgili her şeyi haberimizde derledik.

Limit dizisi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu!

Yeni dizi Limit için hazırlıklar devam ediyor. Son gelen bilgilere göre Limit dizisi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu! Limit kadrosunda kimler var ayrıntılar haberimizde...

Kardeş Çocukları Hayat (Afra Saraçoğlu) kimdir?

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu kimdir?

Fazilet Hanım ve Kızları'nda süpriz aşk!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden aşk kokuları gelmeye başladı. Afra Saraçoğlu ve Çağlar Ertuğrul aşk mı yaşıyor. Fazilet Hanım'ın Yağız'ı ve Ece'sinin adları aşk dedikodularına karıştı. İşte detaylar..