13 Eylül 2020 Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

13 Eylül Pazar günü reyting sıralaması nasıl şekillendi? İşte kıran kırana savaşların yaşandığı Pazar gününün reyting sonuçları!

6 Eylül 2020 Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

Televizyonlarda 6 Eylül reyting sıralaması nasıl şekillendi? İlk bölümüyle ekrana gelen Maria ile Mustafa dizisi listeye girebildi mi? İşte 6 Eylül Pazar gününün reyting sonuçları!

7 Haziran Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

7 Haziran Pazar günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 7 Haziran Pazar Gününe ait reyting sonuçları!

31 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

31 Mayıs Pazar günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 31 Mayıs Pazar Gününe ait reyting sonuçları!

24 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

24 Mayıs Pazar günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 24 Mayıs Pazar Gününe ait reyting sonuçları!

17 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

17 Mayıs Pazar günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 17 Mayıs Pazar Gününe ait reyting sonuçları!

10 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

10 Mayıs Pazar günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 10 Mayıs Pazar Gününe ait reyting sonuçları!

3 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

3 Mayıs Pazar günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 2 Mayıs Pazar Gününe ait reyting sonuçları!