Ünlü Şarkıcı Bodrum'da Sera Kurdu

Şehrin gürültüsü ve karmaşasından kaçan birçok ünlü isim kırsalda yaşamaya ve ekip biçmeye başladı. Bu ünlülerden biri de Özgün Müziğin ünlü ismi Ekin Akkaş.

15 yıl sonra sahneye çıkan Demet Akbağ'ı o isimler ön sıradan izledi

Usta oyuncu Demet Akbağ 15 yıl sonra yeniden sahneye çıktı. Demet Akbağ'ı yalnız bırakmayan ünlü isimler oyunu en ön sıradan izledi.

15 yıl sonra tiyatroya dönen Demet Akbağ konuştu Sabırsızlıkla bekliyorum

26 - 27 Mart günleri Maximum UNIQ Hall’da ilk iki gösterimi ile seyirci karşısına çıkacak olan Aydınlıkevler, Demet Akbağ’ı 15 yıl sonra çok sevdiği tiyatro sahnesine geri döndürdü

Yılmaz Erdoğan Organize İşler’i Disney Plus’a Çekecek

Yakında Türkiye yayınları başlayacak olan dijital medya platformu Disney Plus bir bomba isimle daha anlaşmaya vardı. Yılmaz Erdoğan Organize İşler’i Disney Plus’a çekecek.

Yılmaz Erdoğan Üç Yıl Aradan Sonra Demet Akbağ İle Tiyatroya Geri Dönüyor!

Usta sanatçı Yılmaz Erdoğan biri dizi olmak üzere üç yeni proje ile izleyici karşısına çıkacak. Demet Akbağ ile yeni projesi olan Erdoğan, 3 yıl aradan sonra sahnelere geri dönüyor

Organize İşler dizi mi oluyor?

Yılmaz Erdoğan'ın senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği film serisi Organize İşler dizi olarak geri dönüyor.

BKM Mutfak oyuncusu Arif Güloğlu kanseri yendi

BKM Mutfak yapımı Çok Güzel Hareketler 2'nin yıldız isimlerinden Arif Güloğlu 9 ay önce lenf kanserine yakalanmış ve çok sevdiği oyunculuğa ara vermişti

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar Barıştı mı?

İki ünlü oyuncunun ayrılık haberi herkesi derinden üzmesinin ardından, ikili boşanmalarının ardından ilk kez bir araya geldi.

Kubilay Aka defalarca özür diledi

Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde kimseden özür dilemediğini söylemişti. Genç oyuncu bu sözleriyle sosyal medyada gündem olmayı başarmış ancak yoğun bir şekilde eleştirilmişti

Bir Demet Tiyatro Yeniden Yayınlansa Komple Biplerler

Bir zamanların en ünlü televizyon yapımlarından olan Bir Demet Tiyatro yeniden yayınlanacak mı? Yapımın ünlü ismi Yılmaz Erdoğan yanıtladı!

Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası

Yaşanan afetlere duyarsız kalmayan oyunculardan biri de Yılmaz Erdoğan oldu. Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası organize ediyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’den Bir Ayrılık Haberi Daha Geldi

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yaprak dökümü sürüyor. Yapımdan iki oyuncu daha ayrıldı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Toz Duman

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 sezon arası verdi. Yapım sezon arasının ardından adeta eridi ve 8 oyuncusu ile yollarını ayırdı.

Damla Uğurtürk Yılmaz Erdoğan ile Çıkan Aşk Dedikodularına Ateş Püskürdü

Yılmaz Erdoğan ile adı aşk iddialarına karışan Spiker Damla Uğurtürk isyan etti. Erdoğan'la hakkında çıkan aşk dedikodularını yalanladı.

Yılmaz Erdoğan'ın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Oyuncu ve tiyatro sanatçısı Yılmaz Erdoğan'ın ilişki yaşamaya başladığı merak edilen isim belli oldu. Yılmaz Erdoğan'ın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı!

Yılmaz Erdoğan yeni bir programla ekrana gelecek!

Ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan yepyeni bir programla seyirciyle buluşuyor. Yılmaz Erdoğan'ın sunacağı yeni programa çok şaşıracaksınız! İşte detaylar…

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezona başlıyor

Yılmaz Erdoğan’ın tanınmayan ancak yetenekli oyunculardan kurduğu Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezona başlıyor. Kanal D ekranlarını şenlendirecek program 13 Eylül akşamı başlıyor.

Çok Güzel Hareketler 2, 50. bölümünü kutluyor!

Türk tiyatrosuna önemli oyuncu yetiştiren Yılmaz Hoca’nın her biri birbirinden yetenekli oyunculardan kurduğu Çok Güzel Hareketler 2 için söyledikleri sosyal medyada gündem oldu

Bir Demet Tiyatro yeniden ekranlara geliyor! Yayın tarihi açıklandı!

Bir döneme damga vuran Bir Demet Tiyatro yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen programın ne zaman ekrana geleceği belli oldu. İşte tüm detaylar!

Yılmaz Erdoğan’dan duygu dolu Ersin Korkut paylaşımı!

Survivor'da Ünlüler takımında yer alan fakat sakatlandığı için yarışmaya veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut'a kuzeni Yılmaz Erdoğan'dan duygu dolu mesaj geldi. İşte detaylar…