17 Kasım 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

17 Kasım 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları
17 Kasım 2021 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici gruplarında hangi dizi hangi sırada yer aldı? Dünün reytingleri haberimizde.

17 Kasım 2021 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu.

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından günlük ölçümlenen izlenme verilerine göre dün en çok izlenen yapım belli oldu.

Dün akşam televizyon ekranında Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Ada Masalı ve Kanunsuz Topraklar dizileri yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkarken TRT 1'de yayınlanan 'Dünya Hali' dizisinin yeni bölümü yayınlanmadı. Peki izleyicinin tercihi hangi yapım oldu? İşte düne ait reyting sonuçları.

17 KASIM 2021 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL İLK 10

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen atv'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' dizisi oldu. Kanal D'nin yüksek izlenme oranların sahip dizisi 'Sadakatsiz' listenin ikinci sırasında yer aldı. Tv8'de yeni bölümüyle yayınlanan 'MasterChef Türkiye' listenin sekizinci sırasında kendine yer bulurken, 'Kanunsuz Topraklar' dizisi günü dokuzuncu sırada tamamlayan dizi oldu. Star TV'de yayınlanan 'Ada Masalı' dizisi ise total izleyici grubunda ilk 10'da yer alamadı.

AB İLK 10

AB izleyici grubunda da listenin ilk iki sırasında değişiklik yaşanmadı. 'Kuruluş Osman' dizisi birinci sırada yer alırken, 'Sadakatsiz' ikinci sırada konumunu korudu. 'MasterChef Türkiye' dördüncü sırada yer alırken, 'Kanunsuz Topraklar' onuncu sırada günü tamamlayan yapım oldu. 'Ada Masalı' AB izleyici grubunda da ilk 10'da yer alamadı.

20+ABC1 İLK 10

17 Kasım Çarşamba reyting sonuçlarında ABC1 izleyici grubunda da ilk iki sıra değişmedi. 'Kuruluş Osman' ve 'Sadakatsiz' dizileri diğer gruplarda olduğu gibi günü ilk iki de tamamlayan yapımlar oldu. 'MasterChef Türkiye' beşinci, 'Kanunsuz Topraklar' ise dokuzuncu sırada günü tamamlayan yapımlar oldu. 'Ada Masalı' dizisi burada da ilk 10'da yer alamadı.

17 KASIM ÇARŞAMBA REYTİNGLERİNDE ADA MASALI ÇAKILDI

Star TV'de yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan, reytinglerde elde ettiği izlenme oranlarıyla yeni sezonda da devam etmesine karar verilen 'Ada Masalı' dizisinde işler yolunda gitmiyor.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrolü paylaştığı dizi yayın gününün değiştirilmesinin ardından eski başarısını yakalayamadı. 17 Kasım reytingleride de total, ab ve abc1 izleyici gruplarında ilk 10'da yer alamayan dizinin yakında final yapması bekleniyor.

Duyuru: TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

18-11-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar