18 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

18 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!
18 Mayıs Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 18 Mayıs Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!

18 Mayıs Pazartesi gününe ait reyting sonuçları açıklandı. Kanallarda yayınlanan tekrar bölümler ve yerli ve yabancı sinema filmlerinin yayınlandığı Atv ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster’in ve ve Tv 8’de Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasının yeni bölümüyle ekrana geldiği 18 Mayıs Pazartesi günü ilk 10 sıralaması nasıl şekillendi. Tv 8’in Survivor’u her zaman ki gibi ipi birincilikle mi göğüsledi? Hangi haber bülteni lider oldu, Fox Ana Haber’i tahtından eden oldu mu? Kuşak programlarında sıralama nasıl şekillendi? Esra Erolda’mı yoksa Zuhal Topal’la Sofrada mı sıralamada önde yer aldı? Total grubunun merakla beklenen ilk 10 sırası nasıl şekillendi? İşte 18 Mayıs Pazartesi 2020 gününe ait Total reyting sonuçları!

TOTAL REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 18 MAYIS PAZARTESİ 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

3-      Esra Erol’da   Atv

4-      Show Ana Haber   Show Tv

5-      Survivor Ekstra   Tv 8

6-      Yol Arkadaşım (T.S)   Show Tv

7-      Atv Ana Haber   Atv

8-      Eski Köye Yeni Adet (T.S)   Fox Tv

9-      Kanal D Ana Haber   Kanal D

10-   Ekşi Elmalar (T.S)   Kanal D

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

18 Mayıs Pazartesi günü AB grubunda reyting sıralaması ilk 10 nasıl şekillendi. Yeni bölümüyle ekrana gelen VE Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster sıralamada kendisine yer burabildi mi? Tv 8’in artık gün birincisi olmaya alıştığımız ve ilk 10’da en az üç yapımı olan Survivor liderliği korudu mu? Sinema filmleri ve tekrarları yayınlanan dizilerin tekrarları nasıl bir sonuç aldı? Kanalların ana haber bültenleri ve magazin programları sıralamada hangi sıraları paylaştı? Fox Ana Haber tahtını korudu mu yoksa diğer kanalların ana haberleri onu yerinden mi etti? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabı 18 Mayıs Pazartesi gününe ait AB grubu reyting sıralamasında. İşte 18 Mayıs Pazartesi gününde reyting sonuçları ve ilk 10 sıralaması.

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 18 MAYIS PAZARTESİ 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

3-      Survivor Ekstra   Tv 8

4-      Yol Arkadaşım (T.S)   Show Tv

5-      Eski Köye Yeni Adet (T.S)   Fox Tv

6-      Esra Erol’da   Atv

7-      Zuhal Topal’la Sofrada   Fox Tv

8-      Atv Ana Haber   Atv

9-      Yol Arkadaşım (T.S) (Tkr)   Show Tv

10-   Ekşi Elmalar (T.S)   Kanal D

ABC GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

18 Mayıs Pazartesi 2020 tarihine ait reyting sıralamasında ABC grubunda liderliği hangi yapım göğüsledi? Günün en çok izlenen ilk 10 yapımı hangi kanallara ait ve sıralama nasıl oluştu? ABC grubunda tekrar bölümleri yayınlanan diziler mi yoksa yeni bölümleri yayınlanan yarışmalar mı daha iyi sonuç aldı? Tv 8’in Survivor’u sıralamada nasıl bir sonuç ede etti? Kanalların seyircinin beğenisine sunduğu yerli ve yabancı sinema filmler ve tekrarları yayınlanan diziler sıralamada nasıl bir sonuç aldı? Gündüz kuşağında yeni bölümleriyle ekrana gelen Esra Erol’da ve Zuhal Topal’la Sofrada programları ve ramazan programları sıralamayı nasıl etkiledi? İşte ABC grubunda aranılan reyting sorularının cevabı!

ABC GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 18 MAYIS PAZARTESİ 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

3-      Survivor Ekstra   Tv 8

4-      Esra Erol’da   Atv

5-      Eski Köye Yeni Adet (T.S)   Fox Tv

6-      Atv Ana Haber   Atv

7-      Yol Arkadaşım (T.S)   Show Tv

8-      Kanal D Ana Haber

9-      Ekşi Elmalar (T.S)   Kanal D

10-   Zuhal Topal’la Sofrada   Fox Tv

Not: TİAK’ın aldı karar sebebiyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını veremiyoruz.

19-05-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar