Sete çıkan Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor?

Sete çıkan Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor?
Merakla beklenen dizilerden biri olan Gençliğim Eyvah da koronavirüs salgını sonrası sete çıkan diziler arasında. Gençliğim Eyvah dizisi bakın nerede çekiliyor? İşte tüm detaylar!

Süreç Film tarafından projelendirilen Gençliği Eyvah dizisi merakla beklenen yaz dizilerinden biri. Ünlü oyuncular Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt'un başrolleri paylaştığı dizi koronavirüs salgını sebebiyle çekimleri ertelenen dizilerden biriydi. Süreç Film çekimlere Mayıs ayında başlanacağını açıklamıştı. Salgının bir nebze de olsa kontrol altına alınması sonrası bazı diziler çekim planlarını hazırladı ve sete çıktı. Atv'de yayınlanacak Gençliğim Eyvah dizi de bugün çekimlere başladı. Gençliğim Eyvah dizisinin çekimleri ise Beykoz Kundura Fabrikası'nda oluşturulan platoda yapılıyor.

Gençliğim Eyvah dizisi sete çıktı

Gençliğim Eyvah dizisi kısa süre önce oyuncu krizi yaşamıştı. Dizide başrol olan Berkay Hardal eşinin rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kaldı. 18 Mayıs'ta çekimlerine başlanan Gençliğim Eyvah dizisinin oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Cengiz Bozkurt, Burak Tozkoparan, Elif Doğan, Günay Karacaoğlu, Beyti Engin, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, Ekin Mert Daymaz gibi isimler yer alıyor. Çekimlere katılmayan Berkay Hardal'ın yerine ise Ekin Mert Daymaz rolün sahibi oldu. Tarihi Beykoz Ayakkabı Fabrikası'nda hazırlanan platoda çekilecek dizi için sanat ekibi hazırlıklarını tamamladı. Hazırlanan platoda dizinin iç mekan sahnelerinin çekileceği dış mekanların çekimlerinin ise daha sonra yapılacağı öğrenildi. Mahalle dizisi olacak Gençliğim Eyvah merakla beklenen dizilerden biri.

Gençliğim Eyvah dizisinin konusu nedir?

Atv'nin iddialı yapımlarından biri olmaya hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz oturuyor. Yaz dizilerinin konularından farklı olarak içerisinde hem dram hem komedi barındıracak dizide olaylar rakip iki kebapçının odağında gelişiyor. Gençlik yıllarına özlem duyan bu iki kebapçı arasında geçen eğlenceli ve komik diyaloglar yazı neşeli geçirmenizi sağlayacak. Öte yandan dizide Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan'ın canlandıracağı iki kardeş karakterin, Elif Doğan'ın hayat vereceği aynı kıza aşık olmaları da diziyi çok farklı bir boyuta taşıyacak. Dram ve komedinin bir arada olacağı Gençliğim Eyvah dizisinin Haziran ayında Atv'de yayına başlaması planlanıyor.

18-05-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar