2 Ocak 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları

2 Ocak 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları
2 Ocak 2021 Cumartesi reyting sonuçları belli oldu. Total ve AB kategorilerinde dün en çok izlenen program hangisi oldu?

2 Ocak 2021 Cumartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu.

Koronavirüs nedeniyle ülke genelinde sokağa çıkma yasağı uygulanırken bir çok dizi ve program yeni yıl nedeniyle yeni bölümlerine bir hafta ara verdi. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yeni bölümüyle ekrana geldi? En çok izlenen yapım hangisi oldu? İşte düne ait reyting sonuçları!

Dün MasterChef Türkiye, Sen Çal Kapımı ve TRT 1'in yeni dizisi Tozkoparan İskender yeni bölümüyle ekrana gelen yapımlar oldu.

Total reyting kategorisinde dün en çok izlenen yapım Show TV'de ilk defa yayınlanan 'Nasipse Olur' filmi oldu. İlk final oyununun oynandığı MasterChef Türkiye ikinci, Gulbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu üçüncü, Show Ana Haber dördüncü, Sen Çal Kapımı ise beşinci sırada yer aldı. TRT 1'in yeni dizisi Tozkoparan İskender ilk 10'da yer alamadı.

AB kategorisinde ise MasterChef Türkiye zirveyi göğüsleyen yapım oldu. Gülbin Tosun'un sunumuyla ekrana gelen Fox Ana Haber Hafta Sonu ikinci, Nasipse Olur üçüncü, Sen Çal Kapımı dördüncü, MasterChef Türkiye Özet bölümü ise beşinci sırada yer aldı. Tozkoparan İskender ilk bölümüyle AB'de altıncı sırada yer aldı.

TOTAL İLK 10 SIRALAMASI

AB İLK 10 SIRALAMASI

Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı?

Cumartesi dizileri arasında Gönül Dağı, Kuzey Yıldızı, Sen Çal Kapımı, MasterChef Türkiye ve Tozkoparan İskender yer alıyor. Ancak yılbaşı nedeniyle bu hafta yeni bölümüyle ekrana gelen yapımlar Sen Çal Kapımı ve Tozkoparan İskender oldu.

2 Ocak Cumartesi reyting sonuçlarında dün en çok izlenen dizi Sen Çal Kapımı, en çok izlenen program ise tv8'de yayınlanan Masterchef Türkiye oldu. En çok izlenen haber bülteni ise Gülbin Tosun'un sunumuyla ekrana gelen Fox Ana Haber Hafta Sonu oldu.

03-01-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar