2 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları
2 Şubat 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hekimoğlu ve Baraj mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Baraj, ve Hekimoğlu gibi sevlen dizilerin ekrana geldiği 2 Şubat 2021 Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu.

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarına göre dün izleyicinin tercihi hangi yapım oldu? Geçen hafta tüm kategorilerde günü birinci sırada tamamlayan Masumlar Apartmanı dizisi aynı başarıyı bu hafta da yakalayabildi mi? İşte merakla beklenen dünün reyting sonuçları.

2 ŞUBAT TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

Geçen hafta tüm reyting kategorilerinde günü birinci sırada tamamlayan TRT 1 dizisi 'Masumlar Apartmanı'nı Atv dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yakından takip etmişti. Bu hafta da geçen haftaya yakın izlenme verileri ortaya çıktı

'Masumlar Apartmanı' günü birinci sırada tamamlarken, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ikinci, 'Esra Erol'da' üçüncü, 'Atv Hava Durumu' dördüncü, 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' ise beşinci sırada günü tamamladı. Böylece Atv Total kategorisinde ilk 5'e dört programını dahil etmeyi başarırken günün diğer dizileri 'Baraj' listenin yedinci sırasında, 'Hekimoğlu' ise geçen hafta olduğu gibi bu hafta da ilk 10'da kendine yer bulamadı.

SIRA PROGRAM KANAL
1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ATV
3 ESRA EROL'DA ATV
4 ATV HAVA DURUMU ATV
5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV
6 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV
7 BARAJ FOX TV
8 MASUMLAR APARTMANI (ÖZET) TRT 1
9 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (ÖZET) ATV
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

2 ŞUBAT AB REYTİNG SONUÇLARI

AB kategorisinde de günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Masumlar Apartmanı' oldu. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ikinci, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' üçüncü, 'Masumlar Apartmanı (Özet)' dördüncü, 'Hekimoğlu' ise beşinci sırada günü tamamladı. Fox TV'nin 'Baraj' dizisi ise listenin onuncu sırasında yer aldı.

SIRA PROGRAM KANAL
1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ATV
3 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX TV
4 MASUMLAR APARTMANI (ÖZET) TRT 1
5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV
6 ESRA EROL'DA ATV
7 SURVİVOR TV8
8 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (ÖZET) ATV
9 ATV HAVA DURUMU ATV
10 BARAJ FOX TV

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz. 

03-02-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar