23 Nisan Cumartesi 2022 Reyting Sonuçları

23 Nisan Cumartesi 2022 Reyting Sonuçları
23 Nisan 2022 Cumartesi reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

23 Nisan Cumartesi reyting sonuçları, Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen sonuçlara göre belli oldu. Sonuçlara göre dünün reytinglerinde hangi yapım ne kadar izlendi? İşte 23 Nisan Cumartesi günün reyting sonuçları.

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen sonuçlara göre, Total izleyici grubunda dün en çok izlenen yapım TRT1'de yayınlanan 'Gönül Dağı' dizisi oldu. ATV'de yayınlanan 'Kardeşlerim' listenin ikinci sırasında kendine yer bulurken, TV8'de yayınlanan ''Survivor All Star'' dizisi üçüncü olurken 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber' ise altıncı sırada yer aldı.

AB izleyici grubunda da günün birincisi TRT 1'in sevilen 'Gönül Dağı' dizisi günü birinci sırada tamamladı. 'Survivor All Star' ikinci, 'Kardeşlerim' ise dördüncü sırada günü tamamlayan yapımlar oldu. 

ABC1 izleyici grubunda da 'Gönül Dağı' listenin birinci sırasında yerini koruyarak Cumartesi gününün en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Listenin devamı şöyle sıralandı; "Survivor All Star" ikinci, "Kardeşlerim" üçüncü,  "Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber" beşinci sırada yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

AB İLK 10 PROGRAM

ABC İLK 10 PROGRAM

24-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar