24 Ağustos Salı Reyting Sonuçları

24 Ağustos Salı Reyting Sonuçları
24 Ağustos Salı reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dünün en çok izleneni hangi yapım oldu?

24 Ağustos Salı reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

SALI GÜNÜ HANGİ DİZİLER YAYINLANDI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de Salı dizileri oldu. Salı akşamı Star TV'de 'Ada Masalı' dizisi 10. yeni bölümüyle, Kanal D'de 'Baht Oyunu' dizisi yeni bölümüyle ve Show TV'de yayınlanan internet dizisi 'Şahsiyet' 9. bölümüyle  Peki izleyicinin tercihi hangi yapım oldu? İşte dünün reytingleri..

24 AĞUSTOS SALI REYTİNGLERİ

Total kategorisinde dün en çok izlenen program tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' oldu. Listenin ikinci sırasında Kanal D'de yayınlanan 'Baht Oyunu' dizisi yer alırken, 'Fox Ana Haber' günü üçüncü sırada tamamlayan yapım oldu. Star TV'de yayınlanan başarılı dizi 'Ada Masalı' dördüncü sırada günü tamamlayan yapım oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 BAHT OYUNU KANAL D
3 FOX ANA HABER FOX
4 ADA MASALI STAR TV
5 HAVA DURUMU KANAL D
6 MUSLUM (T.S) TRT 1
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 BAHT OYUNU (OZET) KANAL D
9 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
10 ROBIN HOOD (Y.S) ATV

AB kategorisinde de zirvenin adı değişmedi. Tv8'in sevilen yarışma programı 'MasterChef Türkiye' tüm kategorilerde günü birinci sırada tamamlayan yapım oldu. 'Fox Ana Haber' listenin ikinci sırasında yer alırken, 'Baht Oyunu' dizisi günü üçüncü sırada tamamlayan yapım oldu. 'Ada Masalı' dizisi ab kategorisinde de günü dördüncü sırada tamamlarken, Show TV'de yayınlanan 'Şahsiyet' dizisi iki listede de ilk 10'da yer alamadı.

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 FOX ANA HABER FOX
3 BAHT OYUNU KANAL D
4 ADA MASALI STAR TV
5 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
6 HAVA DURUMU KANAL D
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 ASK MANTIK INTIKAM (TKR) FOX
9 MUSLUM (T.S) TRT 1
10 HABER ONU SHOW TV

Not: TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program sırasını yayınlayamıyoruz.

 

25-08-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar