25 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları
25 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dünün en çok izleneni hangi yapım oldu?

25 Ağustos Çarşamba reyting sonuçları 

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER YAYINLANDI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de Çarşamba dizileri oldu. Çarşamba akşamı Star TV'de yerli sinema 'Kocan Kadar Konuş', Kanal D'de başrollerinde Hailee Steinfeld, John Cena ve Jorge Lendeborg Jr.'in yer aldığı yabancı sinema 'Bumblebee' yayınlanırken ve Show TV'de ise çocukların ekran başına toplayan yerli çocuk sineması 'Bücür' izleyiciyle buluştu. Bu yerli sinemaların yanı sıra TV8 ekranlarında 'Masterchef Türkiye' ve Fox TV'de de büyük beğeni ile izlenilen 'Sen Çal Kapımı' dizisi yayınlandı. Peki izleyicinin tercihi hangi yapım oldu? İşte dünün reytingleri..

25 AĞUSTOS ÇARŞAMBA REYTİNGLERİ

Total kategorisinde dün en çok izlenen program tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' oldu. Listenin ikinci sırasında Fox Tv'de yayınlanan başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin'in paylaştığı 'Sen Çal Kapımı' dizisi yer alırken, 'Fox Ana Haber' günü her gün olduğu gibi bugünde üçüncü sırada tamamlayan yapım oldu. Show Tv Ana Haber ise 25 Ağustos Çarşamba reyting sıralamasında 4. yerini aldı. İşte reyting sonuçlarının listesi..

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 SEN CAL KAPIMI FOX
3 FOX ANA HABER FOX
4 SHOW ANA HABER SHOW TV
5 SEN CAL KAPIMI (OZET) FOX
6 BUCUR (T.S) SHOW TV
7 BUMBLEBEE (Y.S) KANAL D
8 HABER ONU SHOW TV
9 KOCAN KADAR KONUS DIRILIS (T.S) STAR TV
10 OCEAN'S 8 (Y.S) ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 FOX ANA HABER FOX
3 SEN CAL KAPIMI FOX
4 SHOW ANA HABER SHOW TV
5 SEN CAL KAPIMI (OZET) FOX
6 OCEAN'S 8 (Y.S) ATV
7 KOCAN KADAR KONUS DIRILIS (T.S) STAR TV
8 BUMBLEBEE (Y.S) KANAL D
9 HABER ONU SHOW TV
10 BUCUR (T.S) SHOW TV

 

 

27-08-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler