27 Aralık 2021 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!

27 Aralık 2021 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!
27 Aralık 2021 Pazartesi günü yayınlanan birbirinden iddialı dizilerin reyting sonuçları açıklandı. Dünün reytinglerinde en çok izlenen dizi veya program hangisi oldu?

27 Aralık 2021 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları açıklandı. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen dünün reytinglerinde en çok izlenen dizi ve program hangisi oldu?

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen yapım TRT 1'de yayınlanan 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisi oldu. Alparslan Büyük Selçuklu'yu ikinci sırada Esra Erol'da programı takip etti. Fox TV'de ekranlara gelen 'Yasak Elma' ise reyting sıralamasında üçüncü oldu. Günü dördüncü sırada tamamlayan isimde Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber oldu. 

AB izleyici grubunda ise en çok izlenen yapım 'Alparslan Büyük Selçuklu' oldu. Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber sıralama da ikinci olurken Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez entrikalı dizisi Yasak Elma ise 126. bölümüyle üçüncü sırada yer aldı. TV8'in başarılı yemek yarışması programı 'MasterChef Türkiye' ise 4'ncü sıraya yerleşti.

ABC1 izleyici grubunda ise TRT 1'de yayınlanan 'Alparslan Büyük Selçuklu' günü birinci sırada tamamlayan yapım oldu. 'Alparslan Büyük Selçuklu' açıklanan 27 Aralık Pazartesini gününün reyting sonuçlarında göre böylece dünün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Listenin ikinci sırasında 'Yasak Elma' üçüncü sırasında 'Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber' dördüncü sırasında ise 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU TRT1
2 ESRA EROL'DA ATV
3 YASAK ELMA FOX
4 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX
5 ÜÇ KURUŞ SHOW TV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU (OZET) TRT1
8 KALP YARASI ATV
9 YASAK ELMA (OZET) FOX
10 ATV ANA HABER ATV

 AB İLK 10 PROGRAM

1 ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 YASAK ELMA FOX
4 MASTERCHEF TURKIYE TV8
5 ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU (OZET) TRT1
6 ÜÇ KURUŞ SHOW TV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 MUGE ANLI İLE TATLI SERT ATV
9 YASAK ELMA (OZET) FOX TV
10 UC KURUS (OZET) SHOW TV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU TRT1
2 YASAK ELMA FOX
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 MASTERCHEF TURKIYE TV8
6 UC KURUS SHOW TV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT1
9 YASAK ELMA FOX TV
10 UC KURUS (OZET) SHOW TV
28-12-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler