27 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

27 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları ve Sıralaması!
27 Mayıs Çarşamba günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 27 Mayıs Çarşamba Gününe ait reyting sonuçları!

27 Mayıs Çarşamba gününe ait reyting sonuçları açıklandı. 27 Mayıs Çarşamba gününde reyting sıralaması nasıl oluştu? Atv ekranlarında yeni bölümüyle ekrana gelen ve sezonun flaş yapımlarından olan Kuruluş Osman sıralamada yine lider olabildi mi yoksa efsane yarışma Survivor sıralamada ki liderliğini korudu mu? Zuhal Topal’la Sofrada’nın tekrar bölümleriyle ekrana geldiği 27 Mayıs Çarşamba gününde Esra Erol’da sıralamada nasıl bir sonuca ulaştı? Hangi haber bülteni lider oldu, Fox Ana Haber’i tahtından eden oldu mu? Artık yavaş yavaş yaz sezonunun başladığı bu günlerde televizyonların reyting sıralaması nasıl oluştu? Total grubunun merakla beklenen ilk 10 sırası nasıl şekillendi? İşte 27 Mayıs Çarşamba 2020 gününe ait Total reyting sonuçları!

TOTAL REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 27 Mayıs Çarşamba 2020

1-      Kuruluş Osman   Atv

2-      Survivor  Tv 8

3-      Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Fox Tv

4-      Esra Erol’da   Atv

5-      Kuruluş Osman Özet   Atv

6-      Show Ana Haber   Show Tv

7-      Piyasa Ekranı   Kanal D

8-      Görümce (T.S)   Kanal D

9-      Survivor Ekstra   Tv 8

10-   Survivor Özet   Tv 8

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

27 Mayıs Çarşamba günü AB grubunda reyting sıralaması ilk 10 nasıl şekillendi. Yeni bölümüyle ekrana gelen Tv 8’in artık gün birincisi olmaya alıştığımız ve ilk 10’da en az üç yapımı olan Survivor liderliği korudu mu? Yoksa yeni bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman’a mı kaptırdı? Peki kanalların gündüz kuşağında yer alan yapımları sıralamayı zorlayabildi mi? Kanalların ana haber bültenleri ve magazin programları sıralamada hangi sıraları paylaştı? Fox Ana Haber tahtını korudu mu yoksa diğer kanalların ana haberleri onu yerinden mi etti? İşte 27 Mayıs Çarşamba gününde reyting sonuçları ve ilk 10 sıralaması.

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 27 Mayıs Çarşamba 2020

1-      Kuruluş Osman   Atv

2-      Survivor  Tv 8

3-      Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Fox Tv

4-      Survivor Ekstra   Tv 8

5-      Görümce (T.S)   Kanal D

6-      Esra Erol’da   Atv

7-      Kanal D Ana Haber   Kanal D

8-      Kuruluş Osman Özet   Atv

9-      Son Durak   Atv

10-   Survivor Özet   Tv 8

ABC GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

27 Mayıs Çarşamba 2020 tarihine ait reyting sıralamasında ABC grubunda liderliği hangi yapım göğüsledi? Günün en çok izlenen ilk 10 yapımı hangi kanallara ait ve sıralama nasıl oluştu? ABC grubunda ilk 10 sıralaması nasıl oluştu ve hangi kanalın yüzü güldü? Kanalların seyircinin beğenisine sunduğu yerli ve yabancı sinema filmler ve tekrarları yayınlanan diziler sıralamada nasıl bir sonuç aldı? Gündüz kuşağında yeni bölümleriyle ekrana gelen magazin programları nasıl bir sonuç elde etti? Kanallar arasında ana haber bültenlerinin rekabetinden kim galip çıktı? İşte ABC grubunda aranılan reyting sorularının cevabı!

ABC GRUBU REYTİNG İLK 5 SIRALAMASI 27 Mayıs Çarşamba 2020

1-      Kuruluş Osman   Atv

2-      Survivor  Tv 8

3-      Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Fox Tv

4-      Survivor Ekstra   Tv 8

5-      Esra Erol’da   Atv

6-      Kuruluş Osman Özet   Atv

7-      Görümce (T.S)   Kanal D

8-      Survivor Özet   Tv 8

9-      Kanal D Ana Haber   Kanal D

10-   Show Ana Haber   Show Tv

Not: TİAK’ın aldığı karar sebebiyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını veremiyoruz

28-05-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar