4 Kasım 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

4 Kasım 2021 Perşembe Reyting Sonuçları
4 Kasım 2021 Perşembe günü yayınlanan dizi, film ve televizyon programlarının reyting sonuçları açıklandı. İşte dünün reytingleri.

4 Kasım 2021 Perşembe günü yayınlanan dizi, film ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu.

Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, MasterChef Türkiye, Barbaroslar yapımlarının ekrana geldiği 4 Kasım Salı akşamının reyting sonuçları merak ediliyor ve araştırılıyor. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen izlenme verileri belli oldu. Dün total, ab ve abc1 reyting gruplarında hangi yapım günü hangi sırada tamamladı?

REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL REYTİNGLERİ

Total izleyici grubunda günü birinci sırada tamamlaya yapım Kanal D'de yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisi oldu. Atv'nin sevilen dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova' günü ikinci sırada tamamlayan yapım olurken, gündüz kuşağı programı Esra Erol'da üçüncü, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber dördüncü, Müge Anlı ile Tatlı Sert ise beşinci sırada yer alan yapım oldu.

AB REYTİNGLERİ

AB izleyici grubunda da günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Camdaki Kız' dizisi oldu. Listenin ikinci sırasında 'Camdaki Kız' özet bölümü, üçüncü sırada 'MasterChef Türkiye' üçüncü, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' dördüncü, beşinci sırada ise 'Kanal D Hava Durumu' programı oldu.

ABC1 REYTİNGLERİ

ABC izleyici grubunda da günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Camdaki Kız' dizisi oldu. Böylece günün en çok izlenen dizisi olmuş oldu. 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' ikinci, 'Camdaki Kız' özet bölümü üçüncü, 'MasterChef Türkiye' ddördüncü, 'Bir Zamanlar Çukurova' ise günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.

Not: TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

 

05-11-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar