8 Nisan Cuma 2022 Cuma Reyting Sonuçları

8 Nisan Cuma 2022 Cuma Reyting Sonuçları
8 Nisan 2022 Cuma günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı? İşte Cuma gününün reyting sonuçları..

8 Nisan Cuma reyting sonuçları açıklandı. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen 8 Nisan Cuma reyting sonuçları belli oldu. Açıklanan verilere göre dünün reyting birincisi hangi dizi oldu? İşte 8 Nisan Cuma gününün reyting sıralaması...

DÜN HANGİ DİZİ VE PROGRAM YAYINLANDI?

Cuma günü Kanal D’de Arka Sokaklar, Show TV'de Aziz, Atv’de Yanlız Kurt yeni bölümleriyle ekranlara gelen yapımlar arasında oldu. TV8'de ise nefes kesen dokunulmazlık yarışının olduğu Survivor All Star yeni bölümüyle yine izleyiciyi karşısına çıktı. Bu birbirinden iddialı yapımlar arasında hangisi reytinglerde ilk sıraya yerleşti?

8 Nisan Cuma reyting sonuçları, total, ab ve abc1 izleyici grupları olmak üzere sizlerle paylaştık. 

8 NİSAN CUMA REYTİNGLERİ

TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarını ilk 100 ve ayrıntılı olarak paylaşamıyoruz. O nedenle aşağıdaki tablolar üzerinden hangi yapımın hangi sırada yer aldığını ilk 10 sıralama olarak görebilirsiniz.

TOTAL İLK 10

Total izleyici grubunda dün TV8  ekranlarında yayınlanan Survivor All Star en çok izlenen olurken Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Arka Sokaklar dizisi ikinci oldu. Listenin devamı ise şöyle oluştu; Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber üçüncü, Yanlız Kurt dördüncü, Esra Erol'da beşinci sıraya yerleşti.

AB İLK 10 PROGRAM

AB izleyici grubunda zirvede yer alan yapım yine değişmedi. Survivor All Star, AB’nin en çok izleneni oldu. TRT 1 ekranlarının en yeni dizisi Kasaba Doktoru ikinci sırada yer alırken Yalnız Kurt dördüncü oldu.

ABC1 İLK 10

8 Nisan Cuma reyting sonuçlarına göre ABC1’de de AB grubuna yakın sonuçlar oluşsa da en çok izlenen yapım yine Survivor All Star oldu. Yeni bölümleriyle ekranlara gelen yapımlar ise listede şöyle yerini aldı.

10-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar