9 Ocak 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

9 Ocak 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları
Müge Anlı ile Tatlı Sert totalde ve ABC grubunda 1., AB grubunda 2. olarak büyük bir başarıya imza attı. Esra Erol ‘da ise totalde 2., ABC grubunda 5., AB grubunda ise 6. oldu

Diziler dönüyor reyting rekabetleri kızışıyor. Alparslan Büyük Selçuklu ‘dan başka hangi diziler listede?İlk bölümü yayınlanan Ömer dizisi listeye girebildi mi?

9 Ocak 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Masterchef Türkiye ‘de final ne zaman?Ana Haber Bültenlerinden kim ilk 10 ‘a girebildi? Ve daha merak edilen bir çok konu yazımızın içeriğinde.İşte detaylar…

Diziler yükselişte, Alparslan Büyük Selçuklu zirvede

TRT ‘nin sevilen dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu AB grubunda zirveye yerleşirken ABC grubunda 2. , total de ise 3. lüğe yerleşti  Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin özeti de AB grubunda 10. oldu. Fox TV ‘nın yıllardır sevilerek seyredilen Yasak Elma dizisi AB grubunda 3. olurken total ve ABC gruplarında 4. olarak kendine yer buldu. Yasak Elma ‘nın özeti de totalde 9. olurken ABC grubunda 10 oldu. ATV ‘nin Bir Küçük Gün Işığı dizisi totalde 5. olurken ABC grubunda 7. oldu. Star TV ‘nin merakla beklenen dizisi Ömer ilk bölümünde AB grubunda 5., ABC grubunda 6., totalde ise 8. olarak listeye giriş yaptı.

Masterchef finali bu akşam

Masterchef Türkiye şampiyonun belli olacağı bu gece ile sezonu bitiriyor. Son finalistin belli olduğu gecede Metin finalist olarak çıkmaya hak kazandı. Ayaz ‘ın 3. olarak elendiği Masterchef Türkiye programı AB grubunda 7., ABC grubunda ise 9. oldu.

Esra Erol, Müge Anlı ‘nın ensesinde!

Gündüz kuşaklarının efsane ismi Müge Anlı yine Esra Erol ‘u geçerek ismini zirveye yazdırdı. ATV ‘nin ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert totalde ve ABC grubunda ismini zirveye yazdırırken AB grubunda 2. olarak büyük bir başarıya imza attı. Esra Erol ‘da ise totalde 2., ABC grubunda 5., AB grubunda ise 6. olarak listede kendine yer buldu.

Ana Haber Bültenlerinde; Fox, ATV, Kanal D ve Show Ana Haberleri İlk 10 ‘da

Ana Haber Bültenleri sıralamasında Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ABC grubunda 3., AB grubunda 4. olurken totalde 6. Sırada yer aldı. ATV Ana Haber totalde 7. Sırada kendine yer bulurken AB ve ABC gruplarında 8. Olarak ilk 10 ‘da kendine yer buldu.Kanal D Ana Haber AB grubunda 9. Olurken Show Ana Haber ise totalde 10. Olarak ilsteye isimlerini yazdırdılar.  

İşte İlk 10

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1-MUGE ANLI ILE TATLI SERT    ATV
2-ESRA EROL'DA    ATV
3-ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU    TRT 1
4-YASAK ELMA    FOX
5-BIR KUCUK GUN ISIGI    ATV
6-SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER    FOX
7-ATV ANA HABER    ATV
8-OMER    STAR TV
9-YASAK ELMA (OZET)    FOX
10-SHOW ANA HABER    SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM
1-ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU    TRT 1
2-MUGE ANLI ILE TATLI SERT    ATV
3-YASAK ELMA    FOX
4-SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER    FOX
5-OMER    STAR TV
6-ESRA EROL'DA    ATV
7-MASTERCHEF TURKIYE    TV8
8-ATV ANA HABER    ATV
9-KANAL D ANA HABER    KANAL D
10-ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1-MUGE ANLI ILE TATLI SERT    ATV
2-ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU    TRT 1
3-SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER    FOX
4-YASAK ELMA    FOX
5-ESRA EROL'DA    ATV
6-OMER    STAR TV
7-BIR KUCUK GUN ISIGI    ATV
8-ATV ANA HABER    ATV
9-MASTERCHEF TURKIYE    TV8
10-YASAK ELMA (OZET)    FOX

10-01-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar