13 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Alparslan Büyük Selçuklu, FOX Haber, Ömer ve Esra Erol'danın ilk 3’te kendine yer bulduğu 13 Mart Pazartesi gününün ekran karnesi belli oldu. Alparslan dizisi rakipsiz kaldı

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine sürpriz oyuncu dahil oldu

Pazartesi akşamlarının en yüksek reytingini elde eden başarılı dizi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Kaan Yalçın dahil oldu.

27 Şubat 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Alparslan Büyük Selçuklu, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber ve Ömer dizilerinin arasında süren rekabette 27 Şubat Pazartesi tarihinde yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı

Alparslan Büyük Selçuklu Dizinde Flaş Ayrılık

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen başarılı dizi Alparslan Büyük Selçuklu’da flaş bir ayrılık yaşanıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu 45. Bölüm izle!

Altuncan’ın ölüm haberini alan Tuğrul yıkılır Tahtı Süleyman’a bırakır. Gözler Alparslan’a çevrilir. Veliaht ilan edilen Süleyman’a biat edecek mi?

Alpagut Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrıldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve pazartesi akşamlarının en çok seyredilen dizisi olan Alparslan Büyük Selçuklu’dan bir ayrılık haberi daha geldi.

16 Ocak Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

Bütün gruplarda ismini zirveye yazdıran Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin özeti de 16 Ocak Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları 'na göre AB grubunda 10. olarak listeye girdi

9 Ocak 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Müge Anlı ile Tatlı Sert totalde ve ABC grubunda 1., AB grubunda 2. olarak büyük bir başarıya imza attı. Esra Erol ‘da ise totalde 2., ABC grubunda 5., AB grubunda ise 6. oldu

Alparslan Büyük Selçuklu ‘da ayrılık rüzgarları

Besasiri-Devrim Saloğlu ve Alexandır -Bora Cengiz de ayrılanlar kadrosuna dahil oldu. Tuğrul Bey-Barış Yağcı ‘nin diziden 46. Veya 47. Bölümde ayrılması düşünülüyor

Alparslan Büyük Selçuklu 39. Bölüm izle!

Anadolu’yu Türklere vatan yapan Büyük Selçuklu Devleti’nin kuruluş mücadelesini anlatan Alpaslan Büyük Selçuklu 39. yeni Bölümünde savaş kararı alınıyor

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde şok ayrılık

TRT 1 ekranlarında ikinci sezonunda olan ve pazartesi günlerinin lider yapımı Alparslan Büyük Selçuklu’da flaş bir ayrılık yaşanıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi bu hafta neden yok?

TRT 1’in sevilen dizisi 'Alparslan Büyük Selçuklu' bu hafta yayınlanmayacak. Dizi severler merak ediyor, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi bu hafta neden yok? Son bölümde neler oldu?

Devrim Saltoğlu Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde

Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan başarılı ve reyting rekortmeni dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun kadrosuna Devrim Saltoğlu dahil oldu.

10 dizi birden yayına başlıyor

Yaz sezonu bitti ve televizyon kanallarında yeni sezon başladı. Mayıs ve haziran aylarında sezon finali yapan diziler ilk bölümleriyle ekrana geliyor Sırada yeni diziler var

Alparslan Büyük Selçuklu 2. Sezonun Yayın Tarihi Belli

TRT 1 ekranlarının sevilen ve reytingi bol dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 2. Sezona hazır. Dizinin yeni bölümü 19 Eylül Pazartesi akşamı TRT 1’de.

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Tuğrul Bey Diziye Veda Etti

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve bu sezon 2. Sezonuyla ekrana gelecek Alparslan Büyük Selçuklu’da şok ayrılık!

Alparslan Büyük Selçuklu’da Barış Arduç’un Eşini Oynayacak İsim Belli Oldu!

TRT1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da diziden ayrılan Fahriye Evcen’in yerine gelecek isim belli oldu. Barış Arduç’un partneri eşini oynayacak isim kim?

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

TRT1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni sezon tarihi ne zaman?

Alparslan: Büyük Selçuklu’da Öke Hatun’a Hayat Verecek İsim Belli Oldu!

TRT1 ekranlarının Barış Arduç’lu sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da Öke Hatun karakterine hayat verecek kişi belli oldu. Fahriye Evcen’in yerini alacak başrol kim?

Alparslan dizisine sürpriz transfer!

Sedat İnci’nin yönettiği, Akli Film'in yapımcılığını üstlendiği Alparslan sezon finali yaptı. 3. Sezonu eylül ayında başlayacak olan diziye ünlü oyuncu Serhat Tutumluer dahil oldu