Demet Özdemir'in oğlunu kim canlandıracak?

Demet Özdemir'in oğlunu kim canlandıracak?
Uzun süredir hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yabancı bir diziden uyarlanan Adım Farah dizisi sete çıktı ve çekimlere başladı.

Uzun süredir sektörde konuşulan ve yeni yılın iddialı projelerinden olarak gösterilen Adım Farah dizisi sonu da sete çıkarak çekimlere başladı. Başrollerinde ünlü ve güzel oyuncu Demet Özdemir ile Engin Akyürek’in rol aldığı ve yabancı bir diziden uyarlanan Adım Farah dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Kanalın seyircisinin heyecanla beklediği proje 03 Medya tarafından hazırlanırken dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Dün itibariyle sete çıkarak çekimlere başlayan dizinin yayın tarihinin ise ocak ayı sonu ya da en geç şubat ayının ilk haftası olduğu belirtiliyor. Yeni yılda pek çok yeni dizinin startını verecek olan Fox Tv için de büyük önem taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler yer alıyor. Uzun süredir merakla beklenen ve dizide Demet Özdemir’in oğlunu canlandıracak isim de sonunda netleşti.

Demet Özdemir’in Oğlunu Kim Canlandıracak?

03 Medya tarafından uzun süredir hazırlıkları süren ve yabancı bir diziden uyarlanan Adım Farah dizisi sete çıktı ve çekimlere başladı. Son birkaç gündür okuma provaları gerçekleştirilen dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizide en önemli karakterlerden olan ve dizinin hikayesinin üzerine kurulduğu Demet Özdemir’in canlandırdığı Farah karakterinin oğlunu canlandıracak isim ise sonunda belli oldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre pek çok çocuk aday üzerinden yapılan değerlendirme sonunda aynı zamanda Farsça da konuşabilen çocuk oyuncu Rustin Paknahad’da karar kılındı. İlk olarak Engin Akyürek’in sahneleriyle başlayan çekimlere haftaya Demet Özdemir’in de katılacağı ve ardından hızlı bir şekilde çekimlerin süreceği öğrenildi.

Adım Farah Oyuncuları Kim ve Konusu Ne?

Fox Tv ekranları için hazırlanan ve çekimleri başlayan Adım Farah dizisi dram ve kadın türünde ele alınıyor. Dizide İran asıllı bir kadın olan ve temizlikçilik yapan Farah’ın oğlunun hastalığı için verdiği mücadele konu alınıyor. Farah temizlik yaptığı sırada bir cinayete şahit olur ve mafya ile ilişkisi başlar. Oğlunu tedavi ettirmek için verdiği mücadelede cinayetin tek şahidi olan Farah’ın hayatı bundan sonra tamamen değişecektir. Dizinin oyuncu kadrosunda başrollerde Demet Özdemir ve Engin Akyürek rol alırken diğer oyuncular ise, Fırat Tanış, Ali Sürmeli, Lale Başar, Mert Doğan, Kemal Burak Alper ve Rustin Pakhanad olarak dikkat çekiyor.

10-01-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar