Üç Kız Kardeş 34. Bölüm izle

Üç Kız Kardeş 34. Bölüm izle
Üç Kız Kardeş 34. Bölüm izle; 10 Ocak Salı akşamı 34. Bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünün detayları haberimizde!

Üç Kız Kardeş 34. Bölüm izle; Oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Berker Güven, Nazlı sanem Ünsal gibi ünlü isimlerin rol aldığı ve Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisi her Salı akşamı yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında yer alıyor. 1o Ocak Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek dizi yılbaşı arasının ardından yeniden ekrana gelecek. Bu akşam 34. Yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak olan dizi 2. Sezonunda ve Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan dikkatleri çekiyor. Üç Kız Kardeş ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın aynı adlı romanında Kanal D için uyarlanmış durumda. Geçtiğimiz sezon başlayan ve dram ve aile türünde olan dizi özellikle aldığı reytinglerle kanalının ve yapımcısının yüzünü güldürüyor. Dizinin bu akşam ekrana gelecek 34. Yeni bölümü saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

10 Ocak Salı 2023 tarihinde 34. Yeni bölümüyle ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizi yine seyirciyi ekran başına bağlayacak. Son olarak yılbaşı öncesi 2022 tarihinde ekrana gelen dizide Türkan kendini affettirmek için Somer’e giderken Mine de Somer’in Türkan’la ayrılığını fırsat bilerek, Somer’in kaldığı orman evine gitmektedir. Türkan’ın Somer’in yanına gitmesi ve Mine’nin de orda olması ikiliyi gererken Dönüş, Derya’yı korumak adına Fatih’in kızı için kendini feda eder ve bu durumu öğrenen Fatih için yeni bir umut ışığı yanar.

Üç Kız Kardeş 34. Bölümde Seyirciyi Neler bekliyor?

Süreç Film tarafından hazırlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelen Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Üç Kız Kardeş ekran yolculuğuna devam ediyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 34. Yeni bölümünde olaylar yine durulmuyor. Dizinin 34. Bölümünde Türkan’la Mustafa’nın konuşmasını duyan Somer Mustafa’yla sert bir yüzleşme yaşar. Daha önce Türkan’la karşılaşan Mustafa, babası Özer’e olanları anlatır. Bu konunun açığa çıkmasından sonra Mustafa ve Özer arasında buzlar erir. Öbür taraftan Rüçhan yaşananlardan sonra Mustafa ve Sevilay konusunda daha da bilenir. Türkan ise Derya’yı Mustafa konusunda uyarır. Olayların her an daha da değiştiği ve karıştığı Üç Kız Kardeş dizinin bu akşam ekrana gelecek 34. Yeni bölümü saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

10-01-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar