9 Ocak Cumartesi Reyting Sonuçları

9 Ocak Cumartesi Reyting Sonuçları
9 Ocak Cumartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Dün yeni sezon ilk bölümüyle ekrana gelen Survivor dizileri geçebildi mi? İşte dünün reytingleri!

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen 9 Ocak Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. Ülke genelinde sokağa çıkma yasağının uygulandığı Cumartesi günü televizyon ekranında hangi diziler izleyiciyle buluştu? Total ve AB reyting kategorilerinde en çok izlenen dizi veya program hangisi oldu? Cumartesi dizileri ve reyting sonuçları haberimizde!

CUMARTESİ DİZİLERİ NELER? DÜN REYTİNGLERDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Cumartesi dizileri ve reytingleri merak ediliyor ve araştırılıyor. Dün birbirinden iddialı dizi ve yarışma programları tv ekranında izleyiciyle buluştu. Dün yayınlanan dizi ve yarışma programlarını aşağıdaki tablodan öğrenebilir yazının devamında dünün reyting sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

KANAL DİZİ / PROGRAM
TV8 SURVİVOR
SHOW TV KUZEY YILDIZI İLK AŞK
FOX TV SEN ÇAL KAPIMI
TRT 1 GÖNÜL DAĞI
ATV KİM MİLYONER OLMAK İSTER

9 OCAK 2021 CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

Total kategorisinde dün yeni sezon ilk bölümüyle ekrana gelen tv8'in başarılı yarışma programı Survivor birinci sırada yer aldı. TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Gönül Dağı' ikinci, Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu üçüncü, Kuzey Yıldızı ilk Aşk dördüncü, Show Ana Haber ise günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu. Kim Milyoner Olmak İster ve Sen Çal Kapımı listenin ilk onunda yer alamadı.

AB kategorisinde de zirvenin sahibi değişmedi. Survivor ilk bölümüye tüm kategorilerde günü birinci sırada tamamlarken, Gönül Dağı ikinci, Sen Çal Kapımı yedinci sırada günü tamamladı.

TOTAL İLK 10 REYTİNG SIRALAMASI
1 SURVIVOR TV8
2 GONUL DAGI TRT 1
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 KUZEY YILDIZI ILK ASK SHOW TV
5 SHOW ANA HABER SHOW TV
6 RECEP IVEDIK 5 (T.S) TV8
7 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
8 IBO SHOW STAR TV
9 DERINLERDEKI DEHSET (Y.S) KANAL D
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

AB İLK 10 REYTİNG SIRALAMASI
1 SURVIVOR TV8
2 GONUL DAGI TRT 1
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 IBO SHOW STAR TV
6 RECEP IVEDIK 5 (T.S) TV8
7 SEN CAL KAPIMI FOX
8 DERINLERDEKI DEHSET (Y.S) KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 SEN CAL KAPIMI (OZET) FOX
10-01-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar