Acun Ilıcalı'dan Cansu Dere bombası!

Acun Ilıcalı'dan Cansu Dere bombası!
Katıldığı bir programda kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Acun Ilıcalı, Cansu Dere'yle ilgili bomba bir haberi paylaştı.

Acun Ilıcalı, medya ve magazin gündeminin masaya yatırıldığı bir programın canlı yayın konuğu oldu. Ünlü sunucu ve yapımcı gelecek sezon devam edecek ya da yeni başlayacak projelerle ilgili merak edilen konuları aydınlattı. Yaptığı açıklamalardaki Cansu Dere ayrıntısı ise büyük heyecan yarattı. Bakın Acun Ilıcalı, Cansu Dere ile ilgili hangi haberi verdi.

Acun Ilıcalı'dan Cansu Dere bombası!

TV 8 ekranlarında yayınlanan sabah programı Gel Yazın Konuşalım'ın konuğu Acun Ilıcalı idi. Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu programda Acun Ilıcalı ile uzun bir sohbet gerçekleştirildi. Başarılı oyuncu Cansu Dere'nin de yapılan sohbette adı anıldı. Acun Ilıcalı yeni bir projede kendisiyle çalışacaklarını açıkladı. Haberin biraz daha detayına inelim.

Cansu Dere, TV 8 dizisinde rol alacak

Bildiğiniz gibi TV 8, Acun Ilıcalı tarafından satın alınmasının ardından başta sadece Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor gibi programların yayınlandığı bir kanaldı. Son dönemde ise kanalda yeni dizileri görüyoruz. Son dönemde kanalda Jet Sosyete ve Kızım dizilerini izleme imkanı bulabildik. Bu iki dizi de final yaparak ekranlara veda etti. Yeni yayın döneminde TV 8 ekranlarında yeni bir diziyi izleyeceğiz. Bu dizinin başrolünde yer alacak ismi Acun Ilıcalı ilk ağızdan açıkladı. Acun Ilıcalı, Gel Yazın Konuşalım programında bu müjdeli haberi TV 8 izleyicileriyle paylaştı.

Cansu Dere hangi TV 8 dizisinde rol alacak?

Başarılı oyuncu Cansu Dere, son olarak Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde kendisiyle birlikte Şebnem Gökyıldız, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri'nin yer aldığı dram dizisi Anne'de rol almıştı. Bu onun televizyon ekranlarında rol aldığı son diziydi. Cansu Dere'yi gerçekten son olarak gördüğümüz proje ise ses getiren internet dizisi Şahsiyet idi. Puhu TV ve Ay Yapım ortaklığıyla yapılan dizide oldukça başarılı bir performans sergilemişti. Güzel oyuncu yeni sezonda TV 8'den ekranlara gelecek bir diziyle birlikte ekranlara geri dönecek. Bu haberi Acun Ilıcalı'nın ağzından duymuştuk. Ancak Acun Ilıcalı bu haberle ilgili herhangi bir detay vermedi. Cansu Dere'nin rol alacağı dizinin sadece TV 8'de yayınlanacağını biliyoruz. Yeni bilgiler geldikçe Canlitv.com'dan ulaşabilirsiniz.

06-07-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar