Acun Ilıcalı’dan flaş transfer hangi ünlü oyuncu Exxen ile anlaştı?

Acun Ilıcalı’dan flaş transfer hangi ünlü oyuncu Exxen ile anlaştı?
Acun Ilıcalı geleceğin projesi dijital platform kanalı Exxen'in kadrosuna transfere doymuyor. Son olarak oyuncu Feyyaz Yiğit'in yeni projesiyle Exxen'de olacağını duyuruldu.

Medya patronu Acun Ilıcalı'dan flaş bir transfer haberi geldi. İzleyici Acun Ilıcalı’nın kanalı Exxen için hangi oyuncu ile anlaştığını merak ediyor. Önümüzdeki yıl yayın hayatına başlayacak Exxen kanalı için kadro oluşturan Ilıcalı hangi oyuncu ile anlaştığını sosyal medya hesabından paylaştı. İşte o haber.

Acun Ilıcalı’dan flaş transfer hangi ünlü oyuncu Exxen ile anlaştı?

Ülkemizin en yarışmacı kanalı Tv8 ve Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı geleceğin projesi dijital platform kanalı Exxen için kadro oluşturmaya devam ediyor. 2021 yılının başında yayına başlayacağı duyurulan dijital platformu Exxen'in kadrosuna transfere doymuyor. Son olarak oyuncu Feyyaz Yiğit'in yeni projesiyle Exxen'de olacağını duyuran Ilıcalı, anlaşmayı kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Geçtiğimiz hafta, Konuşanlar programıyla adını sıkça duyuran Hasan Can Kaya ile anlaşan Acun Ilıcalı, adını bir sır gibi sakladığı yeni projesi için oyuncu senarist ve şarkıcı Feyyaz Yiğit ile de anlaştıklarını belirtti.

Kişisel sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşım yapan Acun Ilıcalı duygularını şöyle dile getirdi. “ Feyyaz Yiğit yeni projesiyle çok yakında EXXEN'de... Mutluyuz.”

Feyyaz Yiğit Kimdir?

1988 Düzce doğumlu Feyyaz Yiğit Çakmak, oyuncu, yazar, çizer ve müzisyen kimliğiyle çok yönlü sanatçılarımızdandır. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde okurken sanatla ilgilenen Feyyaz Yiğit, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunudur. Reklam ajanslarında çalışırken Okan Bayülgen ile tanıştı ve onun programında yer alan skeçlerle adını duyurdu. Okan Bayülgen’in sunduğu Disko Kralı adlı programın içeriklerini yapan Feyyaz Yiğit daha sonra programın müzik grubunda gitar çalmaya başladı. Oyuncu, müzisyen kimliğine bir de senaristlik ekleyen Feyyaz Yiğit ayrıca dergi yazarıdır. Çeşitli dergilerde köşe yazarlığı da yapan Feyyaz Yiğit’in yayınlanmış 3 kitabı bulunmaktadır.  Ölümlü Dünya filmiyle oyunculuğa da adım atan feyyaz Yiğit aynı zamanda Ölümlü Dünya filminin senaristlerindendir. Feyyaz Yiğit Çakmak son olarak Cinayet Süsü adlı sinema filminde Suç Uzmanı Dizdar Koşu karakterini oynamıştı. Canlitv olarak Exxen kanalında program yapacak olan Feyyaz Yiğit Çakmak’a başarılar diliyoruz.

Rol aldığı yapımlar

2018 – Ölümlü Dünya (Sinema Filmi)

2019 – Cinayet Süsü (Sinema Filmi

Kitapları:

Olduğu Kadar (2012)

Aptal (2013)

8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum (2015)

27-11-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar