Adana Halkı Ramo Dizisi Setini Durdurdu!

Adana Halkı Ramo Dizisi Setini Durdurdu!
Show Tv'nin salı akşamlarının sevilen dizisi Ramo setinde ilginç olay. Adana'da çekilen dizinin setinde çekimler Adanalılar tarafından durduruldu. haberin detayları aşağıda!

Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan ve BKM yapımı olan Ramo Dizisi Salı günlerine damga vuruyor. Dizi başladığı günden itibaren seyircinin sevgilisi haline gelirken her bölüm adeta soluksuz seyrediliyor. Adana’da çekilen ve Adana Mafyası’nın içinde yaşananları ve bu mafyaya kafa tutan bir genç olan Ramo’nun hikayesini anlatan dizi kanalın şu an gözbebeği dizileri arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem sevindik ve Cemre Basyesl gibi oyuncuların yer aldığı dizi çekimlerin yapıldığı Adana Halkı tarafından da ilgiyle karşılanıyor. Özellikle çekimlerin yapıldığı yerlerde halkın sevgisi sebebiyle zaman zaman sıkıntılar yaşansa da Dizi yapımcıları ve oyuncular bu ilgiden çokta şikayetçi değil. Geçtiğimiz günlerde ise Ramo setinde yine bir kriz yaşandı. İşte detaylar!

Adana Halkı Ramo Dizisi Setinin Çalışmasına İzin Vermedi!

Show Tv’nin beğenilen ve ilgiyle seyredilen başarılı dizisi Ramo her bölüm üzerine koyarak ilerliyor. Dizi mafya dünyası içinde olup da Mafyaya kafa tutan ve savaş açan bir gencin hikayesini anlatıyor. Ramo karakteriyle seyirci karşısına çıkan Murat Yıldırım dizide oldukça başarılı bir performans ortaya koyarken Ramo karakterinin de hakkını veriyor. Geçtiğimiz günlerde çekimler için Adana Çarşı’ya gelen set ve ünlü oyuncu ise beklenmedik bir olayla karşılaştı. Adana Çarşı’da gerçekleştirilmesi planlanan çekimler Adana halkının Ramo Seti ve dizinin başarılı oyuncusu Murat Yıldırım’a olan yoğun ilgi sebebiyle yapılamadı. Setin etrafında toplanan yoğun kalabalık yüzünden çalışamayan ekip ise mecburen bir süre çekimlere ara vermek zorunda kaldı.

Murat Yıldırım Yoğun İlgiye Kayıtsız Kalmadı!

Adana Halkının sevilen dizi Ramo’nun çekimlerine yoğun ilgisi ve başarılı oyuncu Murat Yıldırım’a olan sevgisi setin durmasına ve çekimlerin aksamasına sebep oldu. Adana Çarşı’da gerçekleşen çekimler sırasında toplanan kalabalık çekimlerin aksamasına sebep olurken oyuncu Murat Yıldırım ise aracından inerek kendisine selam verenlerin selamını ve sevgisini karşılıksız bırakmadı. Bir süre toplanan kalabalıkla resim çektiren ve sohbet eden oyuncu daha sonra tekrar sete dönebildi. Bu durum Adana’da Ramo’ya duyulan ilgiyi bir kez daha gözler önüne sererken Set çalışanları ve oyuncular da bu ilgiden oldukça memnun görünüyorlar.

16-02-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar