Survıvor 2020 Ersin Korkut Kimdir?

Survıvor 2020 Ersin Korkut Kimdir?
Ekranların en sürükleyici ve en uzun süren yarışma programı Survıvor 2020 !6 Şubat Pazar günü başladı. Seyirci Survivor 2020 Ersin Korkut kimdir, merak ediyor.


Ekranların en sürükleyici ve en uzun süren yarışma programı Survıvor 2020 !6 Şubat Pazar günü başladı. 2019'da olduğu gibi bu yıl da ünlüler ve gönüllülerin yarışacağı Survivor 2020 yine iddialı isimlerden oluşuyor. Acun Medya programı olan Survıvor 2020 yarışmacıları açıklandı. Seyirci Survivor 2020 Ersin Korkut kimdir, merak ediyor. 16 Şubat 2020 Pazar günü başlayan Survıvor 2020'ye katılan isimler haberimizde.

Survıvor 2020 Ersin Korkut Kimdir?

Uzun zamandır yarışma şartları ve yarışmacıları merak edilen Survivor sezonu 16 Şubat Pazar günü Tv8'de başladı. Şampiyon olarak 500 binlik büyük ödülü kazanmak için hem pskolojik hem de fiziksel savaş veren yarışmacılar Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak adalarına yerleşti. Yarışmacılar aylarca zorlu şartlarda hünerlerini göstererek finale kalmaya çalışırken ünlü komedyen Ersin Korkut da bu yıl ünlüler takımı için ter dökecek. Karşısnızda takımlar ve yarışmacılarla Survıvor 2020 kadrosu....

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı

Zorlu yarışmalardan sonra Acun Ilıcalı tarafından takıma seçilen gönüllüler bu yarışma sayesinde kendilerini ünlü yapma şansı bulacak. Birbirinden heyecanlı ve güçlü isimlerin katıldığı Gönüllüler Takımı şu isimlerden oluştu.

Yasin Obuz, Burak Yurdugör, Cemal Can Canseven, Fatma Günaydın, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş ve Tayfun Erdoğan

Survivor 2020 Ünlüler Takımı

Gönüllülere rakip olarak kendi alanında başarılı olan sporcu, sanatçı, meslek sahibi ve oyuncu gibi tanınan kişilerden oluşan ünlüler takımında da iddialı isimleri görüyoruz. Acun Ilıcalı tarafından davet edilen ve bazı kriterler gözetilerek seçilen Ünlüler takımında bu sezon şu isimler yarışacak.

Rsin Korkut, Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Tuğba Melis, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören ve Aycan Yanaç

Ersin Korkut Kimdir?

1977 Hakkari doğumlu Ersin Korkut ünlü komedyen Ylmaz Erdoğan'ın kuzenidir. İlköğretim ve Ortaokulu Hakkari’de bitirdikten sonra taksicilik yapan Ersin Korkut çalışmak çin geldiği İstanbul’a yerleşti. O sırada yıldızı parlayan Yılmaz Erdoğan'ın sahip çıkmasıyla BKM'de çalışmaya başladı. Eğlendirme Dairesi ve Bana Bir Şeyhler Oluyor gibi tiyatro oyunlarıyla oyunculuk serüveni başlayan Korkut asıl ününü usta komedyen Cem Yılmaz ile rol aldığı Doritos reklamları ile kazandı. Reklamdaki repliği "Doktor Bu Ne" ile tanınan oyuncu kısa sürede hem tiyatro hemde sinema dünyasının ve dizilerin aranılan isimlerinden olmayı başardı.

Katıldığı Programlar;

Sevinçli Haller
Çok Güzel Hareketler Bunlar
Eğlendirme Dairesi
Geldim Gördüm Güldüm Show
Survivor 2020
Bana Bir Şeyhler Oluyor

Rol Aldığı Diziler

Çocuklar Duymasın
Galip Derviş
Dostlar Mahallesi
Alemin Kıralı

Canltv platformu olarak Ersin Korkut'a Survıvor 2020'de başarılar diliyoruz.

17-02-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar