Afili Aşk 37. bölüm izle

Afili Aşk 37. bölüm izle
Afili Aşk 37. bölüm izle! Afili Aşk dizisinin 37. bölümünü izlemek için tüm detaylara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Afili Aşk 37. bölüm izle: Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk ikilisinin başrolde yer aldığı Afili Aşk dizisi 37. bölümü ekrana geldi. Afili Aşk dizisinin 38. bölümde final yapacağını öğrenmiştik. Afili Aşk dizisinin bu bölümü finalden önce yayınlanan son bölüm oldu. Bölümün yayınlanmasının ardından bölümü nereden izleyebileceğini merak ediyor. Afili Aşk 37. bölüm izlemek istiyorsanız doğru adrese geldiniz. 

Afili Aşk 37. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

Afili Aşk 37. bölüm izle

Afili Aşk dizisinin 37. bölümü 12 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Her bölümü ilgiyle izlenen dizide adım adım finale doğru geliniyor. Final bölümünden bir önceki bölüm Kanal D resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Sizde ilgili bölümü izlemek istiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Afili Aşk son bölüm izle

Afili Aşk dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Kerem, Ceyda ile evlenmek üzeredir. Buna karşın bunu yapmak isteyip istemediğinden emin değildir. Üstelik Ayşa ile geçirdiği o gece de hala aklındadır. Düğün hazırlıkları başlar ve bu durum Kerem'in yiyip bitirir. Ayşe ise her şeyi geride bırakarak çekip gitmek ister ancak Kerem ile her şeyin başladığı o yerde yeni bir maceraya atılır. Kerem'den Ayşe'ye bir teklifte bulunur ve bu teklif Ayşe'yi oldukça şaşırtır. Birlikte bir oyun tezgahlamaya karar verirler. Tezgahladıkları bu oyun Kerem ve Ayşe ikilisinin birlikteliğine yeni bir boyut getirir. Ceyda nedeniyle Ayşe ve Kerem'in yanı sıra aileler arasında da gerilim devam etmektedir. Ancak birbirlerinden aldıkları güçle bu oyunu ne kadar sürdürebilecektir.

Afili Aşk dizisinde geçen hafta neler yaşandı?

Afili Aşk'ın yeni bölümünde herkes nefesini tutar ve Kerem'in vereceği kararı bekler. Kerem, öyle bir karar verecektir ki Ayşe, bu kararın altında kalır. Kerem, Ceyda ile evlenmeye karar vermiştir ancak Ayşe, Kerem'den öyle kolay kolay vazgeçmez. Onu yeniden elde edebilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bu nedenle Kerem için yeni planını devreye sokar. Plan beklediği gibi giderse Kerem ile yeniden eskisi gibi olacaktır. Ayşe, planlar yaparken Ceyda'da boş durmaz. İki kadın Kerem için karşı karşıya gelir.

12-03-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler