Kulüp Dizisi 2. Sezon İçin Sete Çıktı

Kulüp Dizisi 2. Sezon İçin Sete Çıktı
Netflix’te yayınlanan ve 1. Sezonu büyük ilgi gören ve günlerce gündemde yer alan Kulüp dizisinin 2. Sezonunun çekimleri başladı.

03 Medya tarafından hazırlanan ve Netflix’te yayınlanan Kulüp dizisi seyirci tarafından oldukça beğenilmiş ve Netflix’in en çok seyredilen yerli yapımlarından biri olmuştu. Dizi İstanbul’da 1950’li yıllarda yaşanan bir hikayeyi konu olarak almış ve dram türünde ele alınmıştı. Dizinin başarılı geçen ilk sezonunun ardından ikinci sezon onayını veren Netflix 03 Medya ile yeniden anlaşmaya varmıştı. Bunun üzerine yapım şirketi dizinin ikinci sezonu için hazırlık ve cast çalışmalarına başlamıştı. Hazırlıkların ardından Kulüp dizisinin 2. Sezonu için yapım ekibi sete çıkarak çekimlere başladı. Seyircinin ilk sezondaki başarısıyla bildiği dizinin ikinci sezonunu da heyecanla beklediği öğrenilirken dizinin ikinci sezonunun bu sene içinde Netflix’te yayınlanması planlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizinin ikinci sezonunun tanıtımının da yakın zamanda yayınlanacağı öğrenildi.

Kulüp 2. Sezon Çekimleri Başladı

Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonunda oldukça ses getiren başarılı dizi Kulüp 2. Sezon için sete çıkarak çekimlere başladı. Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci ve Asude Kalebek’in yer aldığı dizi Zeynep Günay Tan tarafından yönetiliyor. 8 bölümden oluşacak 2. Sezon çekimlerinin ikinci dört bölümünün yönetmen koltuğunda Seren Yüce’nin oturacağı öğrenildi. Dizinin ikinci sezonuna Serra Arıtürk ve Halil Babür’ün de katılması dizinin kadrosunu oldukça güçlendirdi. Üç ay sürmesi planlanan dizinin konusu ise 1950’li yılların İstanbul’unda geçiyor. 1950’li yıllarda İstanbul Beyoğlu’nda Seferad Yahudisi Matilda ve kızı Raşel’in hayatının ve çevresinde yaşayanların hikayelerinin anlatıldığı dizi yayınlandığı ilk sezonda oldukça çok tartışılmış ve gündem olmuştur.

Kulüp Dizisi Oyuncuları Kimler?

Netflix’in başarılı yerli yapımlarından olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan Kulüp dizisinde 1. Sezonda ve çekim için sete çıkılan 2. Sezonda birbirinden usta ve başarılı oyuncular yer almaktadır. Dizide yer alan oyuncular arasında

·         Gökçe Bahadır / Matilda

·         Barış Arduç / Fıstık İsmet Denizer

·         Asude Kalebek / raşel

·         Salih Bademci / Selim Songür

·         Fırat Tanış / Çelebi

·         Suzan Kardeş

·         Hülya Duyar

·         İlker Kılıç

·         Serra Arıtürk

·         Halil Babür

·         Sezen Arıçay

·         Valeria Lakhina ve

·         Doğanay Ünal yer almaktadır.

06-07-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar