Aleyna Tilkiden Aşı Soruşturmasıyla İlgili Flaş Açıklama

Aleyna Tilkiden Aşı Soruşturmasıyla İlgili Flaş Açıklama
Ünlü şarkıcı gençlerin sevgilisi Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan soruşturma haberlerine cevap verdi ve ilk kez konuştu.

Magazin dünyasında hemen her gün bir haberiyle yer alan ünlü ve genç şarkıcı Aleyna Tilki aynı zamanda olay açıklamaları ve yorumlarıyla da gündemden düşmeyen isimlerden biri. Ünlü şarkıcı bu yönünü bildiği için son açıklamasında bunlara değinmedi ve magazin dedikodularıyla konuşulmak istemedi. Bunun yerine geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısıyla ilgili hakkında açılan soruşturmayla ilgili sorulara cevap verdi ve bu konuyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Aleyna Tilki bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısıyla ilgili daha önce yaptığı açıklamalarla ilgili bir vatandaşın CİMER’e yaptığı şikayet üzerine soruşturmaya tabi tutulmuştu. Aleyna Tilki bu konuyla ilgili daha önce bir açıklama yapmamıştı. Şimdi ise ünlü şarkıcıdan flaş açıklama geldi.

Aşı Çıkmadan Önce Söylemiştim

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısıyla ilgili bir açıklama yaparak aşıya güvenmediğini belirtmiş ve kendisinin kardeşinin ve annesinin bu aşıyı olmasını istemediğini belirtmişti. Bunun üzerine bir vatandaş Aleyna Tilki’yi CİMER’e şikayet etmişti. Şikayetin ardından savcılık tarafından Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatılmıştı.  Durumla ilgili bir açıklama yapan Aleyna Tilki bir açıklama yaptı. Aleyna Tilki “soruşturma açıldı mı bilmiyorum. Ben o konuşmayı aşı çıkmadan önce yapmıştım. Aşı çıktıktan sonra böyle bir şeyin gündeme gelmesi garip. Sadece şunu söyleyeceğim. Sanatkar olma yolunda emin adımlarla yürüyorum. Eğer ben bir rol modelsem sadece yaptım sanat ve bir sanatçı neye rol model olabilecekse beni ona konumlandırsınlar” ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki ayrıca açıklamalarında “bir doktor aşı yapmayın derse ona kızın. Ben bir sanatçıyım ve kimseye aşı yaptırmayın demedim. Evet dünya ilaç sektörüne güvenmiyorum. Kişi kendisine ne iyi gelecekse kendisi bilir. Her bireyin kendine has bir sağlık sistemi vardır” ifadelerini kullandı. Ayrıca ünlü isim aşı sırası gelince durumu değerlendireceğini ve konuşacağını söyledi.

Yorumsuz Kalmak İstiyorum

Aleyna Tilki ayrıca Demet Akalın’ın kendisi hakkında söylediklerine de değinerek “o konular hakkında konuşmaya gerek yok. Birçok magazin haberi var. Benim aşı hakkında söylediğim şey de bir gün boyunca TT olmuştu. Ne söylesek artık karışmaya başlıyor. Gündem olan şeyler hakkında artık bir süre yorumsuz kalmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

27-03-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar