Arak Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Arak Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı
İlker Kaleli’nin Kara, Öykü Karayel’in Zeynep karakterine hayat verdiği Arak dizisinin ilk tanıtımı Show Tv’de yayınlanmaya başladı.

Yeni başlayacak dizilerden biri olan ve Show Tv seyircisinin heyecanla beklediği Arak dizisi için geri sayım süreci başladı. Yaklaşık 3 hafta önce sete çıkarak çekimlere başlayan ve konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken Arak dizisi Most prodüction tarafından hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın yer aldığı ve senaryosunu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay’ın birlikte kaleme aldığı dizinin başrolünde başarılı ve ünlü oyuncu İlker Kaleli ve Öykü Karayel yer alıyor. Dram ve gerilim türünde ele alınan dizinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başladı. Henüz yayın tarihi belli olmayan ve ilk tanıtımı yayınlanan dizi seyirci tarafından heyecanla beklenmeye başlandı.

İlk Tanıtım Beğenildi

Most prodüction tarafından hazırlanan ve çekimleri devam eden Show Tv’nin yeni dizisi Arak için geri sayım süreci başladı. Uzun süredir hazırlıkları süren ve merakla beklenen dizilerden biri olan Arak dram türünde ele alınıyor. İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrolünde yer aldığı dizinin ilk tanıtımı da yayınlanmaya başlandı. Seyircinin oldukça beğendiği tanıtımda İlker Kaleli Kara karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. İstanbul’un değişik ilçe ve semtlerinde çekilen dizide Kara’nın geçmişinde yaşadığı travmatik bir olay sonrası yıllar sonra almaya başladığı ve her an daha da büyüyen bir intikamın hikayesi konu alınıyor. Dizinin yayın tarihi henüz kesinlik kazanmamakla birlikte çok yakında bu sorunun cevabının da verilmesi bekleniyor.

Arak Dizisi Oyuncuları Kimler?

Bir intikam dizisi olan ve dram ve gerilim türünde hazırlanan Most prodüction imzalı yeni dizi Arak yakında Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında

-          İlker Kaleli / Kara

-          Öykü Karayel / Zeynep

-          Tülin Özen

-          Mehmet Özgür

-          Yıldıray Şahinler

-          Kerem Arslanoğlu

-          Bedir Bedir

-          Furkan kalabalık

-          Demircan Kaçel

-          Cem Zeynel Kılıç

-          Görkem Kasal

-          Beril Kolcu

-          Ilgaz Kaya ve

-          Bennu Yıldırımlar yer alıyor. İlk fragmanı yayınlanmaya başlayan Arak çok yakında Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayacak.

19-11-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar