Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

TRT1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni sezon tarihi ne zaman?

Dünyayla Benim Aramda’nın Fragmanı Büyük İlgi Görüyor

Türkiye yayın pazarına yeni giren Disney Plus’ın ikinci yerli içeriği olan Dünyayla Benim Aramda’nıın ilk tanıtımı yayınlandı ve büyük ilgi gördü.

Kim Bu Aile? Komedi Filminin Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Extreme Job filminden uyarlama aksiyon ve komedi türündeki sinema filmi ‘Kim Bu Aile?’nin ilk resmi fragmanı yayınlandı

Gönül Dağı’nı Sevenlere Müjde! Kurban 2 Bayramın 1. Gün TRT1 Ekranlarında

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı Kurban Bayramı özel bölümü ile 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü saat 20.00 de sinema versiyonu olarak TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Barış Akarsu Merhaba Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

28 yaşında trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun hayatını anlatan Barış Akarsu Merhaba filmden ilk fragman yayınlandı.

Duy Beni Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! İlk Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Star TV’nin yeni dizisi Duy Beni başlıyor. Duy Beni dizisinin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Duy Beni dizisinin detayları

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yakında ekrana gelecek olan ve yaz sezonuna damgasını vurması beklenen dizilerden Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin tanıtımı yayınlandı.

Tozlu Yaka Dizisinin Afişi Yayınlandı! İlk Bölümü 27 Haziran Pazartesi Yayınlanacak

Fox TV’nin yeni yazlık dizisi Tozlu Yaka’nın Afişi yayınlandı. İlk bölümü ile 27 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek dizinin dört tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar…

Mezarlık Dizisinin Fragmanı ve İlk Görüntüleri Yayınlandı!

Birce Akalay, Olgun Toker ve Şehsuvar Aktaş’ın başrollerinde yer aldığı Netflix’te yayınlanacak bomba dizinin merak edilen fragmanı ve ilk görüntüleri geldi. İşte o görüntüler…

Ah Nerede Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve Onuncu Ev tarafından hazırlanan Ah Nerede dizisinin ilk fragmanı kanalda yayınlanmaya başlandı.

Kaçış Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Disney +’nın 14 Haziran’da yayın hayatına başlamasıyla birlikte ekrana gelecek olan Kaçış dizisinin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Netflix’in İddialı Dizisi Kuş Uçuşu’nun Fragmanı Yayınlandı

yaklaşık bir yıldır üzerinde çalışılan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan Kuş Uçuşu'nun ilk fragmanı Netflix'te yayınlandı. Dizinin yayın tarihi olarak 3 Haziran belirlendi.

TRT 1’in Yeni Dizisi Balkan Ninnisi’nin Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında haziran ayında yayına gelecek olan ve bir aşk ve dram dizisi olarak çekilen Balkan Ninnisi’nin ilk tanıtımı yayınlandı.

Gizli Saklı Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’yı buluşturan ve Fox Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı.

Disney +'nın Tanıtımında Hangi Ünlü Nasıl Yer Alıyor?

Disney + yakında yayına başlıyor. İnternet yayın platformu anlaşmaya vardığı ünlü isimlerle çekeceği reklam filmlerinin içeriğini ve konseptini belirledi.

Disney +’nın İddialı Dizisi Kaçış'ın Fragmanı Yayınlandı

14 Haziran’da Türkiye’de yayına başlayacak olan dünyanın en büyük içerik platformlarından Disney +’da yayınlanacak Kaçış dizisinin fragmanı yayınlandı.

Survivor Merve Aydın’a Ne Oldu? Merve Diskalifiye Mi Oldu?

Survivor All Star’da 5 Mayıs Perşembe akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Merve Aydın’ın çığlıklar içerisindeki görüntüleri merak konusu oldu. Merve Aydın’a Ne oldu?

Erşan Kuneri’nin yayın Tarihi Belli Oldu İlk Fragman Yayınlandı

Cem Yılmaz tarafından projelendirilen ve 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizi 13 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanmaya başlıyor.

Baba Dizisinin 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Baba’nın 12. Yeni bölüm fragmanı Yayınlandı. Bayram arası veren Baba dizisi 12. Bölümü ile 10 Mayıs Salı günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında

Kanal D Ekranlarında Yayınlanacak Seversin Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve bayram sonrası seyirciyle buluşması beklenen Seversin dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.