Asiye Dizisinde Sürpriz Değişiklik

Asiye Dizisinde Sürpriz Değişiklik
NTC medya tarafından hazırlıkları süren ve Fox Tv’de ekrana gelecek Selin Şekerci’nin başrolünü oynayacağı Asiye dizisinde şok bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Yeni yayın dönemini açan ve yeni ve eski dizileri bir bir ekrana gelmeye başlayan Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve NTC Medya tarafından hazırlıkları süren iddialı hikayesiyle öne çıkan Asiye dizisiyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. NTC medya tarafından hazırlanan Cemal şan tarafından rejisi yapılacak olan Asiye dizisi Karadeniz Bölgesinde yaşayan Asiye adlı güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran bir kadının hikayesini seyirciyle buluşturacak. Marjinal yapısıyla dikkatleri çeken ancak yerel öğelerden de taviz vermeyen Asiye’nin hayatını anlatacak dizide NTC Medya cast çalışmalarına başlamış ve ilk başta da dizinin ana karakteri Asiye için genç ve güzel oyuncu Selin şekerci ile el sıkışmıştı. Dizinin ana castı için çalışmaların sürdüğü sırada Asiye dizisi ile ilgili beklenmedik ve sürpriz sayılacak bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Asiye Dizisi Şimdilik Rafa Kalktı

Yeni yayın döneminin başladığı bu günlerde televizyon kanallarında ve yapım şirketlerinde yoğun bir mesai harcanıyor. NTC Medya tarafından Fox Tv için geliştirilen Asiye dizisinin hazırlıkları sürerken son dakika gelişmesiyle dizinin çalışmalarının durdurulduğu ve dizinin şimdilik kaydıyla rafa kaldırıldığı öğrenildi. Son dakika gelişmesi olarak sektöre yansıyan haber bir anda magazin basını ve sosyal medyada da gündem oldu. Karadenizli bir genç kadın olan Asiye’nin hikayesini anlatacak dizinin böyle bir anda rafa kaldırılması ve çalışmaların iptal edilmesinin sebebi ise açıklanmadı. Halen aynı kanala Tozlu Yaka adlı diziyi çeken NTC Medya’nın Asiye diziyle ilgili cast çalışması yaptığı sırada bu gelişmenin yaşandığı öğrenildi.

Asiye’yi Selin Şekerci Oynayacaktı

Fox Tv için hazırlıkları süren Asiye dizisinin yeni yayın döneminde yayınlanacak yeni diziler arasında hikayesiyle öne çıkması bekleniyordu. Karadeniz Bölgesinde çekilecek olan Asiye’de güzel oyuncu Selin şekerci başrol oynayacaktı. NTC Medya başrol oyuncusu Selin Şekerci’ye eşlik edecek erkek başrol arayışlarını sürdürüyordu. Dizi de Selin Şekerci’nin canlandıracağı Asiye, 30 yaşlarında kulağında kulaklıklarıyla müzik dinleyip çay toplayan çok yönlü ve özel bir kadın olarak seyirci karşısına çıkacaktı. Dizinin durumunun ne olacağı ve yeniden çalışmaların başlayıp başlamayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

06-09-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar