Selin Şekerci tiyatroda’da doludizgin

Selin Şekerci tiyatroda’da doludizgin
Selin Şekerci: "Ben zaten hep öyle dik oynayan rolleri oynuyorum. Öbürlerinde sıkılıyorum, oynayamıyorum. Çocukluktan beri biliyorsunuz, dik değil miyim ben? "

Selin Şekerci hangi dizide oynuyor? Şekerci dizide hayat verdiği Zeynep karakteri ile ilgili ne dedi? Aynı zamanda bir  tiyatro oyununda da oynayan ünlü oyuncunun tiyatro ile ilgili görüşleri ne? Dizi ile tiyatro oyununu kıyaslayan Selin Şekerci bu konuda ne düşünüyor? Şekerci’nin oynadığı tiyatro oyununun yönetmeni ve çevirmeni kim? Tiyatro oyununda hangi konu dile getiriliyor? Ünlü oyuncu Selin Şekerci ve oynadığı roller ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ....

Selin Şekerci tiyatroda’da doludizgin

Çarşamba akşamlarının iddialı projelerinden  Kanal D’nin Kraliçe dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Selin Şekerci bir arkadaşıyla görüntülendi. “Ağzımda köfte ile karşınızdayım” diyen ünlü oyuncu kendini görüntüleyen basın mensuplarına takılmadan edemedi.

Hiçbir konuya eyvallahım yok

Kraliçe dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteriyle ilgili olarak "Zeynep de benim gibi dimdik" açıklaması kendisine hatırlatılan Şekerci, ''Ben zaten hep öyle rolleri oynuyorum. Öbürlerinde sıkılıyorum, oynayamıyorum. Çocukluktan beri biliyorsunuz, dik değil miyim ben? Hiçbir konuya eyvallahım yok' diyerek soruları yanıtladı.

Sahnede olmak çok güzel, keşke daha önce yapsaymışım, bu kadar beklemeseymişim

Oynadığı Tiyatro oyunuyla ilgili olarakta "Her zaman kapalı gişe, hep dolu. Sahnede olmak çok güzel. Keşke daha önce yapsaymışım, bu kadar beklemeseymişim." diyen Şekerci Milliyet’in haberine göre tiyatro sahnesini ve dizi setlerini şöyle kıyasladı : ''Çok güzel bir şey. Burnunun ucunda seyircinin gözünün içine bakarak oynuyorsunuz. Beni olumlu anlamda çok etkiliyor. Alkışlıyorlar falan. O an ne hissettiriyorsanız tepkisini alıyorsunuz. Muhteşem bir şey. Hep yapacağım bundan sonra inşallah'

Oyununun  yönetmen koltuğunda İbrahim Çiçek oturuyor.

İlk oyununu Mart’ın sonlarında sahneleyen Selin Şekerci sahneyi Uğur Uzunel ve Ulvi Kahyaoğlu ile paylaşıyor. Şekerci’nin oynadığı  tiyatro oyununun  yönetmen koltuğunda daha önce Sırça oyununu da yöneten  İbrahim Çiçek oturuyor. Bir aidiyet hikayesinin anlatıldığı oyun çok istediği halde mahrum kalanların, yaşadıkları dünyaya ait olabilmek için birkaç resmi belgeye ihtiyaç duyan çocukların öyküsünün anlatıldığı tiyatronun çevirmenliğini ise daha önce Toz’un yönetmenliğini de yapmış olan Hira Tekindor yapıyor.Selin Şekerci tiyatroseverleri kendi oyununa davet etmeyi de ihmal etmedi.

04-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar